پایه چراغ نورانی

تیرهای چراغ از قبل از اختراع لامپ و از زمانی که با شمع روشن می شدند تا دهه گذشته شکل و طراحی ثابتی داشتند ، پایه ای بلند از جنس فلز یا چوب به همراه چشمه ای نور بر بالای آن . معماران و طراحان در طول سالیان اخیر تلاشهای بسیاری برای تحول بنیادی در این المان شهری و باغی نمودند. با پیشرفت صنعت و تولید مواد پلاستیکی پلی اتیلن که مقاومت بالایی در برابر فشار و نور خورشید دارند دست طراحان در بروز خلاقیت ها و نوآوری ها باز گردید.

یکی از این ایده ها و طرح های شگفت انگیز که با استقبال عمومی معماران مواجه شد و به تولید صنعتی نیز رسید چراغ های باغی دکوراتیو با داشتن نور در طول میله می باشد. قابلیت عبور نور از ماده پلی اتیلن و تو خالی بودن این تیر ها امکان قرار دادن نور در داخل این میله ها را به مهندسین داده است. نور های LED با قابلیت تغییر به رنگ های دلخواه ، عمر بالا و شدت نور مناسب برای داخل این تیرها استفاده شده است. زیبایی ذاتی پلی اتیلن و طرح های ظریف روی بدنه این تیر ها اجازه نداده است تا از زیبایی آنها در طول روز که امکان نورانی بودن آنها کمتر است کاسته شود و حتی در صورت روشن نکردن چراغهای داخلی زینت بخش محیط پیرامونی خود خواهند بود.

این پایه تیر با الوان تولیدی خود ظاهری فریبنده به محیط خود می دهند و یک محیط معمولی باغ ، استخر و یا خیابان را تبدیل به یک مکان مدرن و خاص می کند. اضافه نمودن ریموت کنترل و قابلیت تغییر رنگ به دلخواه مشتری و رقص نور درون این تیرها آنها را به یک المان سحر انگیز برای معماران و دکوراتورهای محوطه و شهری تبدیل کرده است تا بتوانند زیبایی رنگ ها و نور را در دل تاریکی شب برای فضای معماری مورد نظر خود فراهم نمایند.

LED به کار رفته در این پایه چراغ با تکنولوژی روز اروپا در تست های صورت گرفته عمر بسیار بالایی نسبت به لامپ های معمولی داشته اند و در صورت نگهداری صحیح می توانند تا ۱۰ سال عمر کنند. پلی اتیلن مصرفی، در مقابل نور آفتاب و تغییرات آب و هوایی بسیار مقاوم بوده و عملا هیچ گونه نگهداری، رنگ آمیزی و یا ترمیم نیاز ندارد و به هیچ وجه تغییر رنگ نمی دهد. این محصول ضد آب بوده و قابلیت شستشو را دارا می باشند. این محصول در محیط های شرجی شمال و جنوب ایران در طول سالیان گذشته بدون هیچ مشکلی دربرابر رطوبت و تابش شدید خورشید مقاومت نموده اند.

کاربرد : باغ ، هتل ، ویلا ، پارک ، خیابان ،آگهی دهنده : افضلی

تلفن : 88558165

موبایل : 09198101148

وب سایت :

ایمیل : [email protected]

ادرس :


واتس اپ چت با واتساپ

لینک آگهی : www.bazar.ir/p/-/xb75xb

پایه چراغ نورانی

کلمات کلیدی مرتبط

سایر آگهی های

آگهی های مرتبط