مکعب توخالی دکوراتیو

طراحی زیبا و منحصر به فرد مکعب نورانی توخالی در کنار سادگی و سبکی آن و مقاومت آن در برابر شرایط جوی و محیطی برای آن کاربردها متنوعی بوجود آورده است. این محصول می تواند به تنهایی و یا بصورت چندتایی طرح دلخواه معماران را تشکیل داده و بعنوان دکور استفاده شود. این محصول می تواند بر روی زمین به عنوان ظرف و مکانی برای قرار دادن وسایل و یا بر روی دیوار برای چیدن اجناس و لوازم مختلف بکار گیری شود و در طراحی داخلی فروشگاه و مغازه بسیار کاربرد پیدا کرده است.

عایق بودن این محصول در برابر رطوبت و نیز مقاومت بسیار بالای پلی اتیلن در برابر تابش نور خورشید موجب شده تا این محصول به عنوان کول باکس نوشیدنی و ظرف یخ در محیط های فضای باز ، مجموعه های ورزشی ، کنار استخر ، جشن ها و مراسمات استفاده شود. سبکی و قابلیت جابجایی آسان آن یکی دیگر از مزیت های آن است که معماران و دکوراتور ها می توانند بسته به نیاز محیط در شرایط مختلف آنها را به راحتی جابجا نموده و شرایط مطلوب خود را درست کنند.

LED به کار رفته در مکعب توخالی نوری با تکنولوژی روز اروپا در تست های صورت گرفته عمر بسیار بالایی نسبت به لامپ های معمولی داشته اند و در صورت نگهداری صحیح می توانند تا ۱۰ سال عمر کنند. پلی اتیلن مصرفی، در مقابل نور آفتاب و تغییرات آب و هوایی بسیار مقاوم بوده و عملا هیچ گونه نگهداری، رنگ آمیزی و یا ترمیم نیاز ندارد و به هیچ وجه تغییر رنگ نمی دهد. این محصول ضد آب بوده و قابلیت شستشو را دارا می باشند. این محصول در محیط های شرجی شمال و جنوب ایران در طول سالیان گذشته بدون هیچ مشکلی دربرابر رطوبت و تابش شدید خورشید مقاومت نموده اند.

کاربرد : فروشگاه ، هتل ، باشگاه ، کافی شاپ ، رستوران، فضای باز ، داخل منزل ، استخر.آگهی دهنده : افضلی

تلفن : 88558165

موبایل : 09198101148

وب سایت :

ایمیل : [email protected]

ادرس :


واتس اپ چت با واتساپ

لینک آگهی : www.bazar.ir/p/-/h3q5k6

مکعب توخالی دکوراتیو

کلمات کلیدی مرتبط

سایر آگهی های

آگهی های مرتبط