میز بلند تشریفات

اجناس دکوراتیو نوری ساخته شده از پلی اتیلن وزن بسیار کمی دارند و جزو مبلمان های نورانی سبک دسته بندی می شوند ، به همین دلیل این میز بلند شیشه ای سطح مقطعی گرد دارد تا تعادل آن در ارتفاع با وجود شیشه سنگین روی آن حفظ گردد. این میز زیبا بصورت ست چندتایی زیبایی بخش سالن ها هستند و بصورت ست تکی یک محیط و فضای خصوصی دلنشین را ایجاد می کنند. تنوع الوان و رنگ در این میز می توان تکمیل کننده نورپردازی و دکوراسیون فضایی باشد که در آن قرار گرفته است. این میز در رده مبلمان فضای باز نیز قرار می گیرد و علاوه بر سالن های مجالس ، کافی شاپ ها و رستوان ها ، در باغ ها و محیط بیرونی ویلا ها نیز بکار می رود.

در استفاده تجاری از این میزها برای کانتر فروشگاهی و نیز میز کنار استخر و کافی شاپ بصورت گسترده مورد استفاده طراحان و دیزاینر ها قرارگرفته است. با توجه به قابلیت تغییر رنگ میز شیشه ای قابلیت استفاده در فضاهای تاریک جهت نورپردازی را خواهد داشت. استفاده از میز ایستاده در مراسم جشن عروسی و تولد ها به عنوان میز شمع و میز گل عروسی بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. امکان جایجایی ساده میزهای پلی اتیلنی، امکان طراحی دکور فضای جشن با این اقلام و همچنین قابلیت تغییر رنگ و برنامه های نورپردازی در میز ها و مبلمان پلی اتیلنی باعث شده این محصول کاربرد فراوانی در جشن و مراسم لوکس در سراسر دنیا پیدا کند. با توجه به اهمیت سهولت در جابجایی میزهای شیشه ای اتصالات طراحی شده در این میزها قابلیت جدا شدن شیشه از میز در هنگام حمل و نقل و نصب مجدد سریع آنها در محل استفاده را فراهم کرده است.

LED به کار رفته در این میزها با تکنولوژی روز اروپا در تست های صورت گرفته عمر بسیار بالایی نسبت به لامپ های معمولی داشته اند و در صورت نگهداری صحیح می توانند تا ۱۰ سال عمر کنند. پلی اتیلن مصرفی، در مقابل نور آفتاب و تغییرات آب و هوایی بسیار مقاوم بوده و عملا هیچ گونه نگهداری، رنگ آمیزی و یا ترمیم نیاز ندارد و به هیچ وجه تغییر رنگ نمی دهد. این محصول ضد آب بوده و قابلیت شستشو را دارا می باشند. این محصول در محیط های شرجی شمال و جنوب ایران در طول سالیان گذشته بدون هیچ مشکلی دربرابر رطوبت و تابش شدید خورشید مقاومت نموده اند.

نمونه های استفاده از اقلام نورانی میز شیشه ای را می توان در مراسم جشن عروسی پروژه باغ باران مهر با مدیریت جناب آقای لطفی مشاهده کنید. میز شیشه ای در کنار تیرهای ایستاده و همچنین گلدان های نورانی جلوه ای ویژه به جشن های این باغ در محله احمدآباد مستوفی تهران بخشیده است.

کاربرد : باغ ، هتل ، ویلا ، منزل ، کافی شاپ، رستوران ، استخرآگهی دهنده : افضلی

تلفن :

موبایل : 09198101148

وب سایت :www.sainaroshan.com

ایمیل : [email protected]

آدرس :

حضور در بازار : 5 سال 6 ماه


واتس اپ چت با واتساپ
نمایش میز بلند تشریفات در گوگل ViewInGoogle
کپی لینک لینک آگهی
علامت زدن علامت/ذخیره
میز بلند تشریفات

کلمات کلیدی مرتبط

همه آگهی های

آگهی های مرتبط