میز سوارز

پس از استقبال گسترده ای که مشتریان از طرحهای میز استوانه ، مکعب داشتند طراحان تصمیم به ساخت میزهایی با طرح هایی متفاوت و جدید با کاربری های خاص گرفتند. یکی از این ایده های جذاب و جسورانه میز نوری تلسکوپی می باشد. این میز با کاربری پذیرایی ایستاده از مهمانان و مشتریان ساخته شده و سطح فوقانی روی آن قابلیت چاپ عکس و لوگو را دارد. این میزها برای فروشگاه ها و نمایشگاه ها به عنوان کانتر برای پرزنت مشتریان استفاده می گردند. با این حال می توان با قرار دادن صندلی های بلند بصورت نشسته نیز از این میز نورانی دکوراتیو استفاده کرد.

از این مدل میز برای پذیرایی در کافی شاپ ها ، کلاب ها ، جشن ها بسیار کاربرد دارد. زیبایی طراحی ظاهری آن در کنار نورانی بودن آن فضایی شاد و مفرح در مراسم ها بوجود می آورد. شرکت های تشریفاتی از این مدل میز نورانی برای دکور میز شمع ، میز گل در جشن های عروسی و نامزدی مورد استفاده قرار می دهند. استفاده از میزهای ایستاده در مراسم جشن عروسی و جشن تولد ها بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. امکان جایجایی ساده میزهای پلی اتیلنی، امکان طراحی دکور فضای جشن با این اقلام و همچنین قابلیت تغییر رنگ و برنامه های نورپردازی در میز ها و مبلمان پلی اتیلنی باعث شده این محصول کاربرد فراوانی در جشن های و مراسم لوکس در سراسر دنیا پیدا کند.

عدم استفاده از شیشه در این میزها جابجایی آنها را بسیار ساده خواهد کرد و امکان شکستن رویه شیشه ای به خصوصی در انتقال های با مسافت زیاد یکی از مشکلات اکثر میز های جشن ها و تشریفات می باشد. عدم استفاده از شیشه در این مدل هزینه های آن را نسبت به میز های پلی اتیلنی شیشه ای کاهش داده است. قطر میز تلسکوپی در حدود ۷۰ سانتی متر می باشد که امکان استفاده از آنها به عنوان میزهای پذیرایی ایستاده در مراسم و جشن ها را امکان پذیر می کند.

LED به کار رفته در این میزها با تکنولوژی روز اروپا در تست های صورت گرفته عمر بسیار بالایی نسبت به لامپ های معمولی داشته اند و در صورت نگهداری صحیح می توانند تا ۱۰ سال عمر کنند. پلی اتیلن مصرفی، در مقابل نور آفتاب و تغییرات آب و هوایی بسیار مقاوم بوده و عملا هیچ گونه نگهداری، رنگ آمیزی و یا ترمیم نیاز ندارد و به هیچ وجه تغییر رنگ نمی دهد. این محصول ضد آب بوده و قابلیت شستشو را دارا می باشند. این محصول در محیط های شرجی شمال و جنوب ایران در طول سالیان گذشته بدون هیچ مشکلی دربرابر رطوبت و تابش شدید خورشید مقاومت نموده اند.
کاربرد : باغ ، هتل ، ویلا ، پارک ، خیابان ، استخر ، جشن عروسی ، تشریفاتآگهی دهنده : افضلی

تلفن :

موبایل : 09198101148

وب سایت :www.sainaroshan.com

ایمیل : [email protected]

آدرس :

حضور در بازار : 5 سال 11 ماه


واتس اپ چت با واتساپ
نمایش میز سوارز در گوگل نمایش در گوگل
کپی لینک لینک آگهی
علامت زدن علامت/ذخیره
میز سوارز

کلمات کلیدی مرتبط

همه آگهی های

آگهی های مرتبط