دوربین مدار بسته اسمارت بدون نیاز به DVR

دوربین اسمارت مدل S18
معرفی
دوربین مدار بسته S18 یک دوربین نظارتی و حفاظتی است، که به تنهایی کلیه نیازهای شما را برآورده می‌کند. امکانات بسیار زیاد در کنار کیفیت بالای تصویر، این دوربین را به یک محصول کم نظیر در میان دوربین‌های مدار بسته تبدیل کرده است. به جای خرید دوربین‌های مدار بسته و دستگاه DVR و IP Camera و نصب سیستمهای آلارم و سیم کشی‌های طولانی، کافی است تنها این دوربین را نصب کنید، چون این دوربین به تنهایی کار تمامی این سیستمها را انجام می‌دهد.
ویژگی های این محصول:
1)
این دوربین دارای 16 گیگا بایت حافظه داخلی است ، و بدون نیاز به دستگاه DVR قابلیت ضبط تصویر و صدا را به مدت دو هفته با کیفیت مناسب دارد.

2)
با فعال کردن سیستم تشخیص حرکت، دستگاه فقط در مواقعی که کسی در مقابل دوربین حضور دارد فیلمبرداری می‌کند و بدین وسیله می‌توانید آرشیو تصاویر روزهای بیشتری داشته باشید.
3)
دوربین S18 مجهز به سیستم دید در شب می‌باشد و در نور کم و یا تاریکی مطلق به خوبی فیلمبرداری می‌کند تا هیچ حرکتی حتی در تاریکی هم از چشم شما مخفی نماند.
4)
این دوربین یک IP Camera نیز می‌باشد ، شما براحتی می‌توانید از راه دور تصویر و صدای محل دوربین را از طریق کامپیوتر و موبایل و تبلت مشاهده کنید.
5)
با این دوربین نه تنها می‌توانید تصویر وصدای محل دوربین را به صورت زنده مشاهده نمایید بلکه می توانید تصاویر ضبط شده روزهای گذشته را به راحتی از راه دور ببینید.
6)
شرکت به مدت 5 سال خدمات سرور را جهت مشاهده آنلاین تصاویر به صورت رایگان ارایه می‌دهد. این مدت برای دوربینهای دیگر یک سال می‌باشد.
7)
به جای صرف هزینه هنگفت برای خرید UPS تنها با نصب باتری مخصوص دوربین S18 حتی در زمان قطعی برق نیز شما هیچ تصویری را از دست نمی دهید.
8)
ابعاد دوربین تقریبا به اندازه یک جعبه سیگار بوده و به راحتی قابل مخفی کردن از چشم دزدان می‌باشد و مصرف بسیار کم برق نیز از مزایای دیگر این محصول می‌باشد.
9)
این محصول دارای نرم‌افزار اختصاصی‌ برای‌ سیستم‌ عاملهای ‌ویندوز و اندروید و مک بوده و از طریق تمامی کامپیوترها و موبایلها و تبلتها می‌توانید به دوربین متصل شوید.
زاویه دید
زاویه دید دوربین 110 درجه می باشد. شما با این دوربین دیدی بسیار وسیع از محل دوربین خواهید داشت که حدودا دو برابر بیشتر از بقیه دوربینها می‌باشد.یکی از امکانات منحصر به فرد دوربین این است که در هنگام مشاهده تصویر دوربین به صورت آنلاین با نرم افزار دوربین می توانید زاویه دید دوربین را به اندازه 110 درجه تغییر دهید.
نصب باطری
این دوربین دارای باطری مخصوصی است که به آسانی در پشت دوربین نصب می‌شود و در زمان قطع برق به صورت اتوماتیک فعال شده و دوربین به فعالیت خود ادامه می‌دهد.آگهی دهنده : علیرضا جهانی

تلفن : 88508223

موبایل : 09125459020

وب سایت :www.3gsta.ir

ایمیل : [email protected]

ادرس : جنب مصلی


واتس اپ چت با واتساپ

لینک آگهی : www.bazar.ir/p/-/f2pj5p

دوربین مدار بسته اسمارت بدون نیاز به DVR
دوربین مدار بسته اسمارت بدون نیاز به DVR
دوربین مدار بسته اسمارت بدون نیاز به DVR
دوربین مدار بسته اسمارت بدون نیاز به DVR
  • دوربین مدار بسته اسمارت بدون نیاز به DVR
  • دوربین مدار بسته اسمارت بدون نیاز به DVR
  • دوربین مدار بسته اسمارت بدون نیاز به DVR
  • دوربین مدار بسته اسمارت بدون نیاز به DVR

کلمات کلیدی مرتبط

سایر آگهی های علیرضا جهانی

آگهی های مرتبط