خرید پودر پرپشت کننده مو کابوکی

نمایندگی پودرتاپیک
تاپیک مورست نمایندگی فروش
مورست ترکیب جدید حیرت انگــیزی از رشته های بســـیار نازک و ظریف است که کاملاٌ با موهای موجود شما پیوند میخورد .این رشته ها از جنس همان پروتئین کراتین موی خودتان است که از طریق فرایندی منحصربه فرد به نحوی ساخته شده اند که به گونه ای غیرقابل تشخیص باموهای شما یکی میشوند با مصرف آن بلافاصله موی سر شما پرپشت تر میشوند و ظاهر طبیعی گذشته خود را باز می یابد به گونه ای که هرگز حتی تصور آن را نکـرده اید.
مورست مواد کوچک ساخته شده از الیاف مصنوعی و پروتئین کراتین است که تقریبا مثل همان ماده شاخی مو شما ساخته شده است. هنگامی که شما از مورست استفاده می کنید این الیاف به مو های شما می چسبند و رشته مو های مجازی برای شما ایجاد می کنند و به این گونه مو های شما را پرپشت نمایان می دهند.
09125253709
پودر پرپشت کننده مورست نمایندگی
خواص این پودر همانند خرده های آهن که به آهن ربا می‌چسبند به موهای کم پشت متصل می‌شوند و به موی شماجلوه‌ای پرپشت تر و زیباتر می‌بخشد.
آیا دارو و درمانهای مختلفی که به روی مو سرتان انجام داده اید موثر واقع نشده است , آیا از کم مویی خود رنج می برید ؟ کم پشت و یا کچلی برای اکثر آقایان بسیار مهم است مخصوصا برای کسانی کارمند اداره جات هستند ویا برای استفاده داماد در شب عروسی می تواند بسیار قابل استفاده باشد ما به شما پرپشت کننده مو سر تاپیک و پرفکت را پیشنهاد می کنیم .
beautyskin.ir
خرید پودر پرپشت کننده موآگهی دهنده : حسنی

تلفن : 09125253709-09376863821

موبایل : 09125253709

وب سایت :http://beautyskin.ir

ایمیل : [email protected]

ادرس : کرج


واتس اپ چت با واتساپ

لینک آگهی : www.bazar.ir/p/-/bf6tz

خرید پودر پرپشت کننده مو کابوکی

کلمات کلیدی مرتبط

سایر آگهی های بیوتی اسکین

آگهی های مرتبط