کرم دور چشم الورا

کرم دور چشم فوراور
FOREVER ALLURING EYES
رفع سیاهی،کبودی،پف و چین و چروک های ریز دور چشم و موثر در بر طرف کردن افتادگی پلک ها
نکات کلیدی محصول:
• موجب کاهش چروک ها و چین های کوچک و جوانسازی اطراف چشم می شود.
• منطقه حساس اطراف چشم را به دلیل وجود ویتامین E حالت می دهد.
• حاوی مواد ضد التهاب برای کاهش پف اطراف چشم مربوط به آلرژی و خستگی چشم ها.
• بر طرف کردن تیرگی و سیاهی دور چشم.در صورت مشکلات کلیوی و آلرژی و سموم بدن که عاملی برای سیاهی دور چشم می باشد بایستی حتما از ژل آلوئه ورا باربادنسیس میلر برای خوردن و پاکسازی تا حدود یک ماه استفاده شود.
ترکیبات اصلی کرم آلورینگ دور چشم فوراور لیوینگ شامل مواد زیر است:
1- ژل آلوئه ورا باربادنسیس میلر: عنصری طبیعی برای تسکین پوست است.
2- کاپریلیک/کاپیریک تری گلیسیرید Caprytic/Capri Triglyceride : که یک ماده نرم ملایم کننده است و از روغن نارگیل بدست می آید و بدون ایجاد احساس چربی و سنگینی سار روعن ها، پوست را مرطوب می کند.
3- استر جوجوبا Jojoba Ester: ماده ای نرم کننده که از روغن جوجوبا گرفته شده است.این ماده نرم کننده و مرطوب کننده و حالت دهنده
عالی بوده و به کرم قوام مناسب می دهد.
4- گلیسیرین Gilycerine: ماده ای مرطوب کننده بوده به پوست برای حفظ رطوبت کمک می کند.
5- اسکولان Squalane : یک نرم کننده ملایم و طبیعی است که بدون ایجاد احساس چربی بر روی پوست آن را مرطوب کرده و تغذیه می نماید. خشکی پوست را کاهش داده وچین های کوچک را به حداقل می رساند.
6- سدیم هیالورانات So Dium Hyaluronate: یکی از مؤثرترین عناصر مرطوب کننده موجود است زیرا دارای خواص هیدروفیلیک یا آب دوستی بسیار قوی می باشد و به دلیل تمایل زیاد آن به پوست در روی سطح پوست باقی مانده و تشکیل لایه انعطاف پذیر و غیر چسبنده ای را بر روی آن می دهد که به افزایش الاستیسیته پوست کمک کرده و علائم چروک و پف و تیرگی و سیاهی دور چشم را تا حد ممکن کاهش می دهد.
7- توکوفرول: منبع خوب ویتامینE است.به نرمی پوست کمک کرده و آن را از درون مرطوب می کند.به علاوه از اکسید شدن فرآورده جلوگیری می کند.
محتویات محصول: ژل پایدار و خالص آلوئه ورا باربادنسیس میلر، آب، تری گلیسیرید کاپریک، استرهای جوجوبا، گلیسیرین.آگهی دهنده : حسینی

تلفن : 02636644543

موبایل : 09358202845

وب سایت :

ایمیل : [email protected]

ادرس :


واتس اپ چت با واتساپ

لینک آگهی : www.bazar.ir/p/-/g3qv6u

کرم دور چشم الورا

کلمات کلیدی مرتبط

سایر آگهی های

آگهی های مرتبط