گوشی موبایل نوکیا لومیا

لومیا 925 را می‌توان بدون شک برترین گوشی مبتنی بر ویندوز فون 8 تا به این تاریخ دانست. از زمان عرضه ی اولین گوشی Lumia ، نوکیا تلاش فراوانی در به روز کردن و پیشرفت دادن گوشی های ویندوز فونی کرده است. در هر مدل نوکیا تلاش کرده است تا مدل قبلی را ارتقا بدهد. این فرایند ارتقا دادن به صورت آهسته و پیوسته ادامه یافته و آخرین محصول این تلاش Nokia Lumia 925 نام گرفته است.
این گوشی که از هم خانواده های خود باریک تر است، با اجزای آلومینیومی با ارزش نیز ساخته شده و به شایستگی رویکرد ظرافت طبیعی HTC One را تکمیل کرده است. نوکیا گوشی های لومیای خود را در رنگ های سفید، مشکی و خاکستری ارائه داده که نسخه تی-موبایل سفید رنگ می باشد در طراحی و ظاهر این گوشی، تناقضاتی نیز دیده می شود برای مثال لبه های تیز با وجود ظاهر منحنی مانند این گوشی.
وجود یک دوربین مناسب با عملکرد فوق العاده در شرایط کم نور، متناسب با طراحی خوب این پرچم دار جهانی است که دارای سیستم عامل و برنامه های مشابه با سایر مدل های لومیا 920 می باشد. متاسفانه در صدر قرار داشتن این گوشی بسیار کوتاه مدت بوده و در حال حاضر این مدل تحت الشعاع لومیا 1020 و دوربین 41 مگاپیکسلی آن قرار گرفته است. با این حال، کاربران تی-موبایل باید با این گوشی فوق العاده ی ویندوز 8 نیز احساس غرور کنند که با کاهش 49.99 دلاری با قیمت 529.99 دلار فروخته می شود.آگهی دهنده : شهر دیجیتال

تلفن : 0482-522-5599

موبایل : 0482-522-5599

وب سایت :http://www.shahredigi.com

ایمیل : [email protected]

ادرس : تکاب - میدان آزادی - جنب دبیرستان امام خمینی(ره) - فروشگاه شهر دیجیتال


واتس اپ چت با واتساپ

لینک آگهی : www.bazar.ir/p/-/fn41t3

گوشی موبایل نوکیا لومیا

کلمات کلیدی مرتبط

سایر آگهی های شهر دیجیتال

آگهی های مرتبط