کولر گازی اوجنرال OGENERAL کم مصرف

برای ورود به سایت این آگهی کلیک کنید
راهنمای خرید کولر گازی کم مصرف اجنرال اینورتر
مدل (پنل داخلی ) ASGS30LFCZ
مدل (پنل خارجی )AOGG30LFL
بر اساس اعلام شرکت اجنرال ،کولرهای گازی اجنرال کم مصرف اینورتر دار ، دارای برچسب انرژی با رده میباشد.
در اسپلیت های کم مصرف اجنرال از گاز مبرد R410A (دوستدار محیط زیست) استفاده می شود.
جهت برآورد ظرفیت کولر گازی یا اسپلیت مورد نیاز در شرایط آب و هوایی مانند تهران ، برای طبقات وسط ساختمان به ازاء هر مترمربع زیربنا حدود 400 تا 600 (BTU) و در طبقاتی که بالای آنها بام ساختمان است به دلیل تابش نور خورشید به سقف ، به ازاء هر مترمربع زیربنا بین 600 تا 800 (بی تی یو) در نظر بگیرید.
گارانتی و نصب کولر گازی اسپلیت کم مصرف اینورتراجنرال فقط توسط خدمات مجاز شرکت تهویه نیا به صورت رایگان می باشد ولی هزینه های لوله و کابل بعهده خریدار است .
کولرهای گازی کم مصرف اینورتراجنرال دارای 5 سال ضمانت کمپرسور و 2 سال گارانتی قطعات فنی توسط کارت ضمانت تهویه نیا می باشد .
قبل از انتخاب و سفارش خرید هر یک از کولرهای گازی یا اسپلیت های فوق به آمپر (A) برق مصرفی آن با توجه به توان و مشخصات کنتور برق واحد خود دقت فرمائید.
اصولا کمپرسور کولرهای گازی و اسپلیت کم مصرف اینورتر اجنرال (OGENERAL) مارک تکامسه آمریکا و مونتاژ دستگاهها معمولا در کشور تایلند انجام می گیرد.
در صورتیکه لوله های رابط اسپلیت کم مصرف اجنرال از قبل بصورت توکار اجرا شده اند و یا فاصله عمودی (ارتفاع ) لوله های رابط بین پنل داخلی و کندانسور بیرونی دستگاه بیشتر از 7 متر است
نکات پس از خرید کولر گازی کم مصرف و اسپیلت اینورتر اجنرال
پس از خرید ، جهت استفاده از خدمات نصب رایگان و گارانتی دستگاه با شماره تلفن های خدمات مجاز درج شده بر روی کارتن دستگاه تماس حاصل فرمائید).لطفاً، قبل از حضور نماینده خدمات پس از فروش مجاز، از باز نمودن درب کارتن دستگاه خودداری فرمائید(
به دلیل تجمع هوای گرم در زیر سقف بهتر است جهت کارکرد مناسبتر کولر اسپلیت و نیز صرفه جویی در مصرف برق ، در هنگام نصب پنل داخلی از نصاب دستگاه بخواهید اسپلیت دیواری را در صورت امکان در ارتفاع 2 متری از کف نصب نمایند.
همچنین به منظور کاهش موثر مصرف برق در انواع کولر گازی کم مصرف و اسپلیت اینورتر اجنرال ، دمای پنل داخلی را توسط ریموت کنترل روی عدد 25 درجه سان
نام: حبیبی
تلفن: 09187675210
www.coolerbaneh.irآگهی دهنده : حبیبی

تلفن : 09187675210

موبایل : 09187675210

وب سایت :www.coolerbaneh.ir

ایمیل : [email protected]

ادرس : بانه


واتس اپ چت با واتساپ

لینک آگهی : www.bazar.ir/p/-/1cg5r5

کولر گازی اوجنرال OGENERAL کم مصرف

کلمات کلیدی مرتبط

سایر آگهی های حبیبی

آگهی های مرتبط