کانکس دوطبقه و چندقلو ویونا

کانکس دو طبقه و چندقلو:

گاهی میخواهیم یک ساختمان اداری بنا کنیم که دارای تعداد زیادی اتاق می باشد و هر کدام از اتاق ها قرار است به بخشی و برای کاربری خاصی مورد استفاده قرار گیرد. مثلا تعدادی اتاق برای بازرگانی و تعدادی از اتاق ها به اتاق های حسابداری و مالی و یک اتاق به اتاق مدیریتی ، اتاق منشی ، اتاق بایگانی، اتاق جلسات و غیره در نظر گرفته می شود.
زمانی که در یک فضای محدود نیاز به این تعداد اتاق و دفاتر می باشد ، میتوان در این فضا از کانکس دوطبقه استفاده کرد، که تعدادی از اتاق ها در طبقه همکف و تعداد دیگر نیز در طبقه دوم قرار میگیرد.
در این نوع کانکس جهت ارتباط بین طبقه اول و دوم راه پله ای در قسمت بیرونی آن تعبیه می شود، که میتوان گاهی با در نظر گرفتن سایه بانی زیبا بر روی راه پله ، فضای بیرونی کانکس را زیباتر و مورد پسندتر جلوه داد.
امکانات کانکس دوطبقه: در کانکس دوطبقه همانند دیگر کانکس ها میتوان آبدارخانه ، سرویس بهداشتی و تمام امکاناتی که یک ساختمان نیاز دارد را تعبیه کرد.
طریقه ساخت و نصب کانکس دو طبقه: این نوع کانکس به دلیل اینکه دارای ابعاد بزرگی است و امکان جابجایی و حمل و نقل آن از کارگاه به محل مورد نظر مقدور نمی باشد، لذا به صورت چند قلو در کارگاه ساخته می شود و بخش های مختلف آن به محل مورد نظر حمل شده و در آنجا به هم متصل می شوند و گاهی در شرایط خاص در محل نیز قابل اجرا می باشد.
کانکس های فوق در ابعاد مختلف طبق درخواست مشتری بصورت اداری، مسکونی، بصورت یک و دو طبقه، دو قلو و چند قلو دارای فضای خوابگاهی، استراحت، اطاق های کارمندان، مدیران و سالن کنفرانس اجرا شده جهت شرکت های نفت و گاز و پتروشیمی ها، اداره کل نوسازی مدارس استان ها، جمعیت هلال احمر استانها و اورژانس های کشور، ادارات و مراکز نظامی و انتظامی، شرکت های عمرانی و احداث نیروگاه ها، فرودگاه، شهرداری ها، مراکز تحقیقاتی، پالایشگاه ها، مدارس و خانه های معلممورد استفاده قرار میگیرند.
برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های:
22889101-22889185
22875998-22876098
تماس حاصل فرمایید.آگهی دهنده : امیری

تلفن : 02122875998

موبایل : 09122071152

وب سایت :

ایمیل : [email protected]

ادرس : شریعتی،بالاتر از پل سیدخندان، جنب بانک ملی، خیابان سیمرغ، کوچه وزان، پلاک 18


واتس اپ چت با واتساپ

لینک آگهی : www.bazar.ir/p/-/0ip8ke

کانکس دوطبقه و چندقلو ویونا
کانکس دوطبقه و چندقلو ویونا
کانکس دوطبقه و چندقلو ویونا
کانکس دوطبقه و چندقلو ویونا
  • کانکس دوطبقه و چندقلو ویونا
  • کانکس دوطبقه و چندقلو ویونا
  • کانکس دوطبقه و چندقلو ویونا
  • کانکس دوطبقه و چندقلو ویونا

کلمات کلیدی مرتبط

سایر آگهی های ویوناکانکس

آگهی های مرتبط