چسب مگاپوکسی

چسب سنگ 45 دقیقه ای MEGAPOXY PM
چسب سنگ 3 دقیقه ای MEGAPOXY PF
ماده ای است خمیری شکل و با قدرت بالا جهت نصب هر نوع سنگ و اتصالات. چسب مگاپوکسی دارای ساختاری دو جزئی و با پایه اپوکسی می باشد. زمانی که این ماده خمیری شکل به صورت صحیح، قوام یابد به ماده های جامد تبدیل می شود که در برابر سایر مواد شیمیایی مقاوم بوده و به جهت استحکام بسیار بالایی که دارد، یک پیوند شییایی همیشگی بوجود می آورد که با گذشت زمان دچار هیچگونه تغییر شیمایی نمی گردد.

MEGAPOXY H, HX رزین آب بندی شفاف
محصول HX یک رزین 100% اپوکسی شفاف و با غلظت پایین می باشد که برای نفوذ در شکاف ها و جهت استحکام سنگ بکار می رود و در ساب خوردن و صیقلی شدن سنگ و بتن بسیار مؤثر می باشد. از این رزین در سنگ های مرمر، مرمریت، گرانیت و انواع بتن جهت جلوگیری از ترک خوردگی و غیره می توان استفاده نمود.
مگاپوکسی H جهت اسلب های طبیعی برای جلوگیری از صدمات ناشی از هنگام برش، نصب، حمل ونقل، توری زدن، مش نمودن پشت سنگ و پر کردن تخلخل های سنگ، به صورت شفاف استفاده میگردد.

MEGAPOXY MC رزین آب بندی رنگی
رزینی است با پایه اپوکسی (رنگی) و موارد کاربرد آن در استخرها (آب بندی و رنگ)، چاله آسانسورها، اسکلت های فلزی، کشتی سازی و آب بندی سرویس های بهداشتی، زیر کاشی ، سنگ و غیره می باشد. این رزین به عنوان پوششی محافظ برای فلزات، بتن و سیمان، منبع های شیمیایی، غذایی، سوختی و غیره استفاده می گردد. همچنین به عنوان پوششی بهداشتی و ضد گرد و غبار
بکار گرفته می شود.

سنگهای نرم یا Flexstone
با ضخامت 3 تا 5 میلیمتر با استخراج از لایه های زمین به دلیل دارا بودن لایه ها و رگه های طبیعی خاک از تنوع خاص و خیره کننده ای دربافت و نقش خود دارا میباشد. Flexstone بنا به سفارش، در ابعاد نا منظم و هنچنین ابعاد منظم تولید می گردد. این قطعات هم بصورت پلاک شده و بند کشی هم بصورت بدون درز و چروک به کار میرود. وزن سبک با احتساب3 کیلوگرم در هر متر مربع باعث شده تا این محصول در سبک سازی ساختمان و حمل و نصب ساده جزو مصالح نوین قرار گیرد.

شرکت نگین تجارت فردوس تنها نماینده انحصاری در ایران می باشد.
تمامی محصولات شرکت دارای برچسب هولوگرام می باشد.آگهی دهنده : مرجان هوشیار

تلفن : 88618210

موبایل :

وب سایت :

ایمیل : [email protected]

ادرس : ملاصدرا-شیراز شمالی


واتس اپ چت با واتساپ

لینک آگهی : www.bazar.ir/p/-/wg5at8

چسب مگاپوکسی
چسب مگاپوکسی
چسب مگاپوکسی
  • چسب مگاپوکسی
  • چسب مگاپوکسی
  • چسب مگاپوکسی

کلمات کلیدی مرتبط

سایر آگهی های مرجان هوشیار

آگهی های مرتبط