چای لاغری سینلس

چای لاغری سینلس ترکیبی جدید، سالم و آزموده شده از قهوه سبز و چای سبز را ارائه می کند که طعمی دلنشین و خواصی بسیار ارزشمند دارد که با متابولیسم منحصر بفرد خود، عاملی موثر در لاغری بشمار می رود.
این چای دارای معتبرترین مجوز ها از نهادهای بنام غذایی و داروئی می باشد. با مصرف یک ماهه این چای بدون عوارض جانبی 3 الی 7 کیلو از وزن خود خواهید کاست امروزه این چای توسط متخصصین تغذیه، در نوشتن جیره و رژیم غذایی برای لاغری استفاده می شود.
با نوشیدن چای سینلس به دلیل وجود چای سبز ، و قهوه سبز وتعدادی گیاه دارویی دیگر متابولیسم (سوخت و ساز) چربیهای بدن تسریع می شود و به این ترتیب چربی اضافی در بدن ذخیره نمی شود. قهوه سبز لاغری سینلس از اجزای اثر گذار چند گیاه دارویی موثر بر لاغری تولید شده است.
استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت در مجموعه تولیدی سینلس ( طب شفای سبحان ) یک اصل اساسی است.
قهوه سبز نیز بدلیل داشتن کمترین میزان کافئین و غنی بودن از آنتی اکسیدانی بنام اسید کلروژنیک که آنتی اکسیدانی با کیفیت است بر روی سیستم عصبی آثار محافظتی فراوان دارد. لذا در بیماریهایی مانند نوروپاتی , نوروپاتی دیابتی , ام اس MS , ریکاوری بعد از سکته های مغزی , پارکینسون کاربرد داشته و توصیه شده است .
همچنین تحقیقات نشان دهنده آثار مثبت آن بر روی کنترل فشار خون و قند خون است .
نوشیدن روزانه 3 فنجان چای سینلس می تواند تا 70 کالری انرژی ناشی از سوخت چربیها ایجاد کند به این ترتیب می توان از نوشیدن چای سینلس کنترل میزان مصرف کربو هیدرات ها(قندها) و ورزش مداوم به عنوان مثلثی برای حفظ سلامتی و تناسب اندامها نام برد. چای سینلس و عصاره موجود در آن باعث افزایش سوخت کالری و چربی های ذخیره شده بدن و در نتیجه باعث کاهش وزن می شود .
طعم، عطر و شکل طبیعی چای سینلس، بدون هیچ گونه مواد افزودنی شیمیایی به عنوان حتی نگهدارنده و طعم دهنده حفظ شده است.
در صورتی که با روش خرید اینترنتی آشنایی ندارید، می توانید با تلفن ثبت سفارشات تماس گرفته و سفارش خود را به سهولت ثبت نمایید.
http://www.tebshafa.com
09395813366آگهی دهنده : طب

تلفن : 09395813366

موبایل : 09395813366

وب سایت :http://www.tebshafa.com

ایمیل : [email protected]

ادرس : تهران


واتس اپ چت با واتساپ

لینک آگهی : www.bazar.ir/p/-/v4t14q

چای لاغری سینلس
چای لاغری سینلس
  • چای لاغری سینلس
  • چای لاغری سینلس

کلمات کلیدی مرتبط

سایر آگهی های چای لاغری سینلس

آگهی های مرتبط