نرم افزار نشر مخصوص دفاتر انتشاراتی

یکی از مشکلات هر دفتر انتشارات، پیگیری امور نشر کتب، تکمیل فرمهای مختلف (مثل قراردادها، فرمهای مربوط به ارشاد، چاپخانه، تعاونی ناشران و ...)، بایگانی اطلاعات کتابها و مؤلفین و مراجعه مکرر به آنها برای تکمیل فرمهای مختلف و مورد نیاز است که پیدا کردن اطلاعات مورد نظرکه به صورت سنتی بایگانی شده اند علاوه بر وقت گیر بودن، درصد خطای بالایی دارد. «نرم افزار نشر» که با اطلاع دقیق از تمامی امور مربوط به یک دفتر انتشارات تهیه شده است، با محیطی ساده و قابل کاربری برای تمامی افرادی که حداقل اطلاعاتی از رایانه دارند، این امور را به سادگی و با دقت به انجام می رساند.
طراح «نرم افزار نشر» با بهره گیری از سالها تجربیات خود در انجام امور نشر یکی از دفاتر معتبر انتشاراتی مشهد، نسبت به طراحی این نرم افزار اقدام و طی این سالها بسیاری از نارسایی های احتمالی آن را برطرف کرده است، به گونه ای که هم اکنون تمامی امور نشر این دفتر انتشاراتی با این نرم افزار به انجام می رسد.
ضمنا پشتیبانی همیشگی «نرم افزار نشر» از تعهدات طراح است و نرم افزار بنا به نظر مدیریت محترم انتشارات قابل تغییر خواهدبود.آگهی دهنده : جمال قلی زاده نوقابی

تلفن : 09155044490

موبایل :

وب سایت :

ایمیل : [email protected]

ادرس : مشهد خیابان آبکوه 23 پلاک33


واتس اپ چت با واتساپ

لینک آگهی : www.bazar.ir/p/-/ab8gv5

نرم افزار نشر مخصوص دفاتر انتشاراتی

کلمات کلیدی مرتبط

سایر آگهی های جمال قلی زاده نوقابی

آگهی های مرتبط