معرفی دستگاه رفع پینه پا بیورر

دستگاه رفع پینه پا بیورر Beurer مدل MPE50 همراه با دو سری لایه بردار زبر و نرم به شما کمک می کند تا سلول های مرده پوست خود را بدون آسیب و به آسانی بزدایید. این دستگاه با طراحی زیبا و کم حجم به صورت شارژی عمل کرده و به شما این امکان را می دهد که در هر کجا از آن استفاده کنید.
دستگاه رفع پینه پا بیورر به ازای هر 2 ساعت شارژ به مدت 30 دقیقه قابل استفاده است، نحوه کار دستگاه نیز بسیار آسان می باشد به این صورت که پس از شارژ کامل بر روی پایه مخصوص می توانید با توجه به عمق پینه و سلول های مرده پوست از سری زبر یا نرم برای رفع آن ها استفاده کنید، به علاوه برای کارایی بهتر یک چراغ LED روی بدنه دستگاه تعبیه شده است. هنگامی که دستگاه درحال شارژ است چراغ نشانگر به آرامی فلش می زند و پس از شارژ کامل به طور ثابت روشن می ماند و زمانی که چراغ نمایشگر به سرعت فلش بزند به این معناست که شارژ باتری خالی شده و باید از آداپتور استفاده کنید.
بهتر است از دستگاه برای افراد دیابتی و هموفیلی و پوست های تحریک شده، دارای زخم و لک تنها با مشورت پزشک استفاده شود و برای حصول نتیجه بهتر باید پوست کاملا تمیز و خشک بوده و دستگاه را به صورت 90 درجه روی پوست حرکت دهید، درضمن سری ها جداشدنی وقابل شستشو هستند.
برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت مراجعه نمایید.چت با واتساپ

لینک آگهی : www.bazar.ir

بازدید کننده عزیز ؛ ممکن است اطلاعات به روز نباشد یا بخش هایی از سایت فعال نباشد؛ به زودی بروزرسانی سایت تکمیل می شود. از توجه و شکیبایی شما متشکریم .

معرفی دستگاه رفع پینه پا بیورر

کلمات کلیدی مرتبط

سایر آگهی های

آگهی های مرتبط