ماساژور موی سر استیمو ویت Stimuvit

بهترین و موثرترین و جدیدترین درمان ریزش مو تقویت کننده مو و رشد موی سرصددرصد تضمینی از سوی کمپانی سازنده + یک سال گارانتی

Stimuvit
ماساژور موی سر استیمو ویت Stimuvit ماساژوری است که با ضربات عمودی (Tab) که به پوست سر و اطراف پیاز مو وارد می کند کیسه های چربی را تخلیه می نماید و با تحریک مویرگ ها و رگ ها و حتی شاه رگ ها باعث خون رسانی بیشتر به پیاز مو میشود. بعلاوه این دستگاه چون با کلاهک کوچک برس مانند خود به طور عمودی به پوست سر ضربه می زند و روی سر کشیده نمی شود موهای ضعیفی که آماده ریزش هستند را از جا نمی کند بلکه آن ها را برای ماندگاری تقویت می کند. همچنین ریشه موهایی را هم که ریخته اند تحریک می نماید تا مجددا برویند.
Stimuvit یا ورزش دهنده پیاز مو است و هیچ گونه عوارض جانبی ندارد.
استیم ویت چیست؟
استیموویت ماساژوری برقی می باشد که با برق شهر و به کمک آداپتور کار می کند و با ضربات آهسته و منقطع و عمودی و یکنواختی که به سر می زند:
۱-چربی های اضافی انباشته شده در کنار پیاز مو را تخلیه می کند.
۲-فضای کافی برای رشد پیاز مو به وجود می آورد.
۳-با تحریک رگ ها و مویرگ های پوست سر خون و اکسیژن و مواد غذایی و ویتامین های لازم را به پیاز مو می رساند.
۴-ماهیچه ی پیاز مو را تقویت می کند.
۵-به کمک این ماساژور دارو ها و مواد تقویت کننده موی سر سریعتر جذب می شوند.
6- از بین برنده غبغب
چرا موهای سر شما می ریزد ؟
ریزش مو در انسان بخاطر ضعیف شدن پیاز مو بوده واین امر به علت نرسیدن خون و اکسیژن کافی و تجمع چربی ها در کنار پیاز مو می باشد.
هر تار موی انسان دارای غده ی چربی است که مقداری چربی برای درخشندگی و جلوگیری از شکنندگی مو تولید می کند.حال اگر این غده به دلایل مختلف از قبیل اختلالات هورمونی و استرس و افسردگی یا آلودگی هوا و تغذیه نامناسب بیش از حد چربی ترشح کند چربی های اضافی در کیسه ی چربی کنار مو انباشته و مانع از رسیدن خون و اکسیژن لازم به پیاز مو می شود.در این حالت ارتباط پیاز مو ضعیف گشته و در نتیجه مو به صورت تار باریکی در آمده و می ریزد و در نهایت بر اثر نرسیدن خون و اکسیژن به پیاز مو فضای لازم برای بزرگ شدن غدد چربی فراهم می شود و کیسه های چربی به علت بزرگ شدن باعث خفگی پیاز مو می شود.
مشخصات ماساژور سر استیم ویت StimuVit :
این ماساژور نتیجه ی سالها تلاش پروفسر تسونعو اشیما می باشد که در چندین دانشگاه بزرگ ژاپن مورد مطالعه و تست قرار گرفته و تایید گشته است. در زیر نام ۲ دانشگاه که این ماساژور را تایید کرده است آورده شده است :
1.universityof kitasatojapan.
2.departmentof dermatology medical instituteofbioregulation of the kyushuuniversityjapan
این دستگاه در ایتالیا توسط شرکت dowalthe art of beauty ساخته شده است.
برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناس فروش مهندس قوام ملکی تماس حاصل فرمایید.آگهی دهنده : قوام ملکی

تلفن : 02188709454

موبایل : 09216420188

وب سایت :

ایمیل : [email protected]

ادرس :


واتس اپ چت با واتساپ

لینک آگهی : www.bazar.ir/p/-/g3uh05

ماساژور موی سر استیمو ویت Stimuvit

کلمات کلیدی مرتبط

سایر آگهی های

آگهی های مرتبط