فلومتر

شرکت سازه کار آفرینان-سکا
وارد کننده انواع فلومتر
انواع فلومتر مایع و گاز را در اختیار همکاران و مشتریان عزیز قرار می‌دهد. فلومتر (جریان‌سنج ، دبی سنج ، روتامتر) وسیله ایست که حجم مواد عبوری را نسبت به زمان معرفی می‌کند. از فلومتر در بیشتر صنایع ازجمله صنعت تصفیه آب استفاده می‌شود. دانستن مقدار دقیق جریان عبوری سیالی مانند آب امری حیاتی است. همچنین اندازه‌گیری دقیق فلو به دلیل ملاحظات مالی درفروش و خرید حجم مشخصی از ماده و کالا ویژه‌ای دارد.
فروش فلومتر مغناطیسی : فلومتر وسیله ای است که مقدار مواد عبوری را نسبت به زمان اعلام می کند . در بیشتر صنایع از جمله صنایع نفت و پتروشیمی و … اطلاع از مقدار دقیق فلوی عبوری سیالی مانند گاز و یا نفت حیاتی است . توجه به این نکته که میزان کل فلو که معرف جرم ماده مصرفی است در بسیاری موارد نظیر پروسه های صنعتی کاربرد دارد . همچنین اندازه گیری دقیق فلو به دلیل ملاحظات مالی در فروش و خرید حجم مشخصی از ماده و کالا مانند کنتور گاز خانگی و تبادلات نفتی و …اهمیت ویژه ای دارد.
انواع فلومتر:
فروش
* فروش مگنتیک فلومتر
*فروش فلو ترانسمیتر
( mass flometer) mass فروش فلومتر *
* فروش فلومتر ورتکس
*فروش فلومتر (Thermal Mass)
* فروش فلومتر(Variable)
* فروش فلومتر توربین
*فروش فلومتر اختلاف فشار
* فروش فلومتر اولتراسونیک
* فروش فلو سوئیچ
* فروش فلومتر (Coriolis Mass)
فلومتر التراسونیک
فلومتر جابجایی مثبت
فلومتر توربینی
فلومتر مغناظیسی
فلومتر ونتوری
فلومتر کانال باز
فلومتر دنده ای
فلومتر اورفیس پلیت
فلومتر حرارتی
انواع فلومتر:
فلومتر ای بی بی / فلومتر ABB
فلومتر کروهنه / فلومتر KROHNE
فلومتر زیمنس/ فلومتر SIEMENS
مس فلومتر / فلومتر MASS
فلومتر ورتکس / فلومتر VORTEX
فلومتر کوریولیس / فلومتر CORIOLIS
فلومتر کوبولد / فلومتر KOBOLD
دستگاه فلومتر برای اندازه گیریِ میزان جریان ( آهنگ جریان ) و یا برای اندازه گیری مقدار کمّی گاز و مایعات به کار می رود. موارد کاربرد دبی سنج یا فلومتر بسیار متنوع است.
به این مثال ها توجه کنید: جریان آب گذرنده از یک کانال روباز , نشت دریچه یا سوپاپ هیدرولیک ویا اندازه گیری سوخت در امتداد تزریق کننده سوخت.
اگر چه تکنولوژی های بسیاری برای اندازه گیری جریان وجود دارند , اما یک نوع دستگاه فلومتر وجود دارد که مستقیماً حجم واقعی را اندازه می گیرد که به آن جریان سنج حجمی (positive displacement meter ) می گویند. اما انواع دیگر میزان جریان را با مقیاس متفاوتی نشان می دهند که هم ارز با میزان جریان است.
فلومتر ها با نام های زیادی شناخته می شوند، مانند: پیمانه جریان (flow gauge )، اندیکاتور جریان (flow indicator )، مایع متر (liquid meter ) و غیره.
فلومتر های مکانیکی
یک جریان سنج حجمی شاید از نظر کار کرد با یک سطل و کرونومتر برابری کند. کرونومتر زمانی که جریان آغاز می شود شروع به کار می کند، و زمانی که حجم سطل به حد تعیین شده رسید متوقف می شود. حجم تقسیم بر زمان مساوی است با جریان آب.
برای اندازه گیری های متوالی، ما به یک سیستم پیوسته پر کن و خالی کن سطل احتیاج داریم تا بتوانیم آب را پخش کنیم بدون این که اجازه بدیم از لوله ها خارج شود.
این شکل گیری و متلاشی شدنِ پیوسته ی جابه جایی حجمی شکل پیستون ها را به صورت دادن و گرفتن در سیلندر در می آورد، چرخ دنده ها پیوسته به سوی دیوار داخلی فلومتر یا در طول گودالِ جلو رونده دبی سنج که توسط چرخش تخم مرغی دنده ها یا پیچ خوردگی ایجاد می شود، ساییده می شوند.
کدام نوع از فلومتر ها بهتر است؟
هر فلومتر برای کاربری خاصی مناسب می باشد، که انتخاب تکنولوژی مناسب برای استفاده، ملزم نوشتن مشخصات جریان است که تعیین دستگاه فلومتر مناسب به آن وابسته است.
در موارد انتخاب فلومتر ها، بهتر است نکات زیر را بدانید:
نوع گاز ها و مایعاتی که اندازه گیری می شوند؟
مینیمم و ماکزیمم شدت جریان
صحت نتیجه ملزم به چه چیزهایی است؟
ویسکوزیته و دمای سیال.
افت فشار قابل قبول.
در جاهای پرخطر نیز می توان دستگاه فلومتر را نصب کرد؟
جریان سیال متناوب است یا متوالی؟
نوع خروجی یا اطلاعات مورد نیاز شما چیست؟
آیا مواد تشکیل دهنده با سیال سازگار است؟
با توجه به موارد بالا شما قادر به حذف تکنولوژی هایی که برای شما کاربردی ندارند هستید.آگهی دهنده : حمیدرضا نوروزی

تلفن : 88482667

موبایل :

وب سایت :

ایمیل : [email protected]

ادرس :


واتس اپ چت با واتساپ

لینک آگهی : www.bazar.ir/p/-/q7p5z7

 فلومتر

کلمات کلیدی مرتبط

سایر آگهی های

آگهی های مرتبط