فروش قیر صادراتی 60/70 و 85/100

این شرکت با برند تجاری گروه تولیدی بازرگانی عرشیا فعالیت خود را در راستای صادرات آزاد و منطبق بر سیاست های دولت جمهوری اسلامی ایران و بر اساس صادرات کالاهای وابسته به نفت و گاز و پتروشیمی می باشد .
لازم به ذکر می باشد این گروه با داشتن مادر گروه اروپایی و همچنین با در دست داشتن 5 دفتر در تجاری ترین کشورهای آسیایی و اروپایی و اقیانوسیه توانایی بالایی در امر صادرات این محصول فراهم آورده .
این شرکت مفتخر است با تواناییهای بالای خود در بخش صادرات محصول انواع قیر صادراتی با گریدهای عمومی 60/70 و 85/100 و قیرهای صادراتی سفارشی 40/50 و اکسیده با بیش از 12 سال سابقه در این زمینه اشاره نمود و همچنین نکاتی همچون تواناییهای بالای جابه جایی در بخش ناوگان حمل و نقل اختصاصی و بارگیری در محوطه اختصاصی بندرعباس اشاره کرد که باعث ممتاز بودن این شرکت بازرگانی در زمینه صادرات این کالا در ظرفیتهای کم و زیاد به صورت حمل کانتینری و فله جهت صادرات از بندر عباس شده .
لازم به ذکر می باشد که شرکت با داشتن دفتر ثبت شده در امارات توانایی همکاری مستقیم با بازرگانان محترمی که نیاز به خرید کالا به صورت L/C را دارند امکان همکاری با این همکاران را فراهم نموده است .
برآن شده ایم تا با به خدمت گرفتن این تواناییهای بازرگانی خود و بهره گیری از تجار و صادر کنندگان این کالا همچنان سربلند باشیم.آگهی دهنده : آقاجانی

تلفن : 02537840420

موبایل : 09193503747

وب سایت :

ایمیل : [email protected]

ادرس :


واتس اپ چت با واتساپ

لینک آگهی : www.bazar.ir/p/-/d6h7hs

فروش قیر صادراتی 60/70 و 85/100

کلمات کلیدی مرتبط

سایر آگهی های

آگهی های مرتبط