فرش ماشینی 70 شانه دستبافت گونه

گروه نساجی اطمینان هم یکی از شرکتهای تولیدی فرش ماشینی میباشد که در سال 1374 در شهرک صنعتی سلیمان صباحی بیدگلی واقع در شهرستان آران وبیدگل تاسیس شد. این واحد تولیدی ، تجاری کار خود را با دستگاههای بافندگی واندویل آغاز نمود و تولیدکننده انواع فرش و پادری در سایز و طرحهای متنوع میباشد. امروز این واحد تولیدی با بهره گیری از تجربیات چند ساله خود توانایی تامین انواع فرش ماشینی 500شانه و 700شانه با تراکمهای بالا (1000الی 2550)وکیفیت مطلوب را دارد و توانسته با تولید انواع فرشهای پنج رنگ و هشت رنگ وده رنگ در طرحها ورنگهای زیبا نقشی ماندگار در خانه های شما عزیزان ایجاد نماید.

با توجه به این مطلب که ساختار صنعت جهانی فرش در سالهای اخیر تغییرات زیادی نموده است و با پیشرفت علم وصنعت هرروزه شاهد آن هستیم که بر تعداد کارخانه های تولیدی فرش ماشینی مجهز به دستگاههای مدرن کامپیوتری افزوده میشود ،گروه نساجی اطمینان هم در جهت توسعه وفن آوری اقدام به را ه اندازی دستگاههای بافندگی مدرن کامپیوتری روز اروپا همچون واندویل بلزیک و شونهر المان (تولید فرش دستبافت گونه ) نمود تا بتواند در دنیای صنعت و تکنولوژی حرفی برای گفتن داشته باشد .

به امید آنکه گروه نساجی اطمینان رضایت شما را جلب نماید و ما بتوانیم جوابگوی حسن سلیقه و اعتماد شما باشیم.
لذا خواهشمند است این واحد تولیدی و صنعتی را از پیشنهادات و نظرات سازنده خود در جهت تولید محصولات با کیفیت و مورد پسندتان یاری نمایید.چت با واتساپ

لینک آگهی : www.bazar.ir

بازدید کننده عزیز ؛ ممکن است اطلاعات به روز نباشد یا بخش هایی از سایت فعال نباشد؛ به زودی بروزرسانی سایت تکمیل می شود. از توجه و شکیبایی شما متشکریم .

فرش ماشینی 70 شانه دستبافت گونه
فرش ماشینی 70 شانه دستبافت گونه
فرش ماشینی 70 شانه دستبافت گونه
  • فرش ماشینی 70 شانه دستبافت گونه
  • فرش ماشینی 70 شانه دستبافت گونه
  • فرش ماشینی 70 شانه دستبافت گونه

کلمات کلیدی مرتبط

سایر آگهی های سجادی

آگهی های مرتبط