طراحی سایت اینترنتی|طراحی وب

قرارداد و نحوه پرداخت
روند تهیه و تنظیم یک قرارداد به این صورت می باشد که، ابتدا پیش فاکتور و نمونه قرارداد برحسب نیاز و درخواست مشتری برای ایشان تنظیم و ارسال می گردد. پس از آن، همکاران ما در واحد فروش نسبت به تنظیم قرارداد اقدام نموده و آن را در محل شرکت یا محل مورد نظر مشتری به امضاء طرفین می رسانند. پس از انجام موارد فوق واحد طراحی وب (Web Design Dept) شرکت بر اساس برنامه زمان بندی مشخص شده در قرارداد نسبت به انجام کار اقدام می نماید. در قرارداد طراحی وب و نصب سیستم مدیریت محتوا و پورتال(CMS & Portal)، کلیه موارد مورد نیاز از قبیل مشخصات وب سایت، تعهدات طرفین، نحوه پشتیبانی از محصول، شرایط گارانتی خدمات و همچنین جریمه تاخیر در تحویل کار پیش بینی و قید شده است. نحوه پرداخت مبلغ قرارداد به شرح ذیل می باشد:
50 درصد از مبلغ کل به صورت پیش پرداخت
35 درصد از مبلغ کل پس از مشاهده و تایید قالب طراحی شده برای سایت
15 درصد از مبلغ کل پس از تکمیل موضوع قرارداد و تایید مشتری
اجرای پروژه
روند انجام یک پروژه طراحی وب(Web Design Project) خواه استاتیک (Static Website)، فلش (Flash Website) و یا سیستم مدیریت محتوا و پورتال (CMS & Portal) در شرکت پشتیبانان شبکه (Netsups) ابتدا با مطالعه و تحقیق در مورد هر پروژه آغاز می گردد. با مشاهده سایت های مختلف در زمینه کاری مشتری و آنالیزهر یک از آنها توسط تیم فنی و هنری بخش طراحی (Web Design Dept)، ابتدا نکات مثبت و منفی هر یک بررسی شده و با در نظر گرفتن سلایق و ایده های مشتریان سعی می شود در انتها سایتی کارآمد و مفید ایجاد گردد.
کنترل در روند اجرا توسط بخش هنری و تعامل با مشتری
پشتیبانان شبکه (Netsups) در انجام پروژه های طراحی وب (Web Design Projects) خود از سیستم منحصر به فردی استفاده می کند. به این ترنیب که در کنار تیم فنی طراحی وب شرکت، شامل تیم برنامه نویسی و طراحی وب، نظارت مستمر تیم هنری نیز وجود دارد و مشتریان از طریق کنترل پنل مدیریت پروژه در هر لحظه به وضعیت پیشرفت پروژه طراحی وب خود و بخش های آماده شده دسترسی خواهند داشت و نظرات مفید ایشان در تولید محصول نهایی نقش موثری ایفا می کند.
ورود اطلاعات اولیه وب سایت
با توجه به سرویس انتخابی طراحی وب، هر یک از سایت های طراحی شده بنا به شرایط ذکر شده در قرارداد خود می توانند از سرویس ورود اطلاعات اولیه(Data Entry) استفاده کنند. این سرویس به کاربرانی که تجربه کمتری در زمینه ایجاد وب سایت دارند کمک می کند تا یک الگوی اولیه مناسب و صحیح برای وارد کردن اطلاعات خود در آینده داشته باشند.
http://iran4all.ir/آگهی دهنده : امین

تلفن : 05842212290

موبایل : 09158580500

وب سایت :http://aban-acc.ir

ایمیل : [email protected]

ادرس : بجنورد-چهارراه امیریه-مجتمع خوشی-طبقه 2-واحد 18


واتس اپ چت با واتساپ

لینک آگهی : www.bazar.ir/p/-/cq3c4

طراحی سایت اینترنتی|طراحی وب

کلمات کلیدی مرتبط

سایر آگهی های امین تبریزنیا

آگهی های مرتبط