طراحی ساخت و اجرای استخر آلاچیق آبنما برکه در باغ

ساخت آلاچیق
آلاچیق در نوع پیش ساخته و غیر پیش ساخته (قابل اجراء در محل) عرضه می گردد.
آلاچیق های پیش ساخته :
آلاچیق های چوبی:
آلاچیق ها دارای نیمکت، میز، نرده، ستون های چوبی و کف چوبی با طرح های بسیار زیبا و چشم نواز،توسط گروه مهندسین و طراحان صناعی قابل عرضه در هر نقطه از کشور هستند.
آلاچیق های غیر پیش ساخته :
این آلاچیق ها از جنس فلز یا چوب با سقفی از جنس سفال، آردواز، آندولین، روف تایل یا ورق طرح سفال قابل اجراست. داشتن نرده، نیمکت، سقف کاذب و ... با نظر کار فرما قابل اجرا است. نوع آلاچیق ها بر اساس اندازه و مشخصات و بودجه کارفرما، بررسی و توسط طراحان این موسسه طراحی شده و در محل پروژه اجراء می گردد.
آبنما در محوطه سازی
یکی از المان هایی که در چند سال اخیر برای محوطه سازی شدیدا مورد استقبال عمومی قرار گرفته ، آبنما بوده است . ساخت آبنما می تواند با مصالح مختلف انجام پذیرد . در ساخت آبنما مواردی چون نحوه ریزش آب ، مقدار صدای مورد نیاز برای فضا، نور پردازی ، ایزولاسیون و سهولت نگهداری ، از اهمیت بالایی برخوردار است .
برکه در محوطه سازی
برکه به فضایی گفته می شود که آب در آن بدون جریان و در فضایی بسته قراربگیرد. . در واقع برکه حوضی است غیر هندسی با مصالحی که شکل این حوض را به طبیعت نزدیک می نماید. برکه در محوطه سازی معمولا برای فضا هایی با هدف آرامش ، طراحی و ساخته می شود می توان المان مفیدی در تامین این هدف باشد . برکه ها علاوه بر کاربرد به لحاظ زیبایی در محوطه سازی ،می تواند نقش مهمی در ذخیره سازی آب برای آبیاری فضای سبز ایفا کند. گیاهانی چون نیلوفر آبی ، لویی و.. که به عنوان گیاهان آبزی در محوطه سازی و فضای سبز جهت زیبایی بیش از پیش استفاده می شوند و در آبهایی که راکد هستند مثل برکه قادر به ادامه حیات اند است برای ساخت برکه از مصالحی مانند سنگ قلوه، سنگ لاشه و ... می توان بهره برد.برکه یکی از المان های موجود در طراحی های محوطه سازی است که فضایی بسیار دلنشن و زیبا را در محوطه ها فراهم می آورد.
استخر در محوطه سازی:
از دیر باز شنا به عنوان یکی از مفرح ترین ورزشها مورد توجه بوده است، به همین دلیل ساخت استخر سالها در حیاط منازل مسکونی مورد توجه محوطه سازان قرار داشته. امروزه با تغیر شکل زندگی شهر نشینی معمولا استخر بعنوان بخشی از محوطه سازی ویلا ها دیده می شود . ساخت استخر به دلیل چالشهایی چون آب بندی ، تصفیه و نگهداری ، از تخصصی ترین عناصر در محوط سازی است
ساخت استخر:
استخر شنا می تواند یک مکان بسیار خوبی برای از نو خلق کردن ، ورزش و فقط لذت بردن از خارج از منزل است . تمرکز بر روی زیباشناسی، طراحی هیدرولیک ، نوع جریان آب، ایزولاسیون، اندازه لوله و پمپ و انواع فیلتر و بسیاری از عوامل دیگر، تفاوت در توانایی ساخت استخر بدون آسیب پذیری آن را برای کارفرما مشهود می سازد .
پیشرفت اخیر در زمینه طراحی و ساخت استخر، منعکس کننده سبک زندگی در محدودیت فضا و برگرفته از ایده های جدید ترکیبی از روش ساخت و ساز و تکنیک ها بطور مستمر، در حال پاسخ به پیشرفت صنعت توسعه یافته است .
شنا کردن در استخر خصوصی پس از یک روز کاری سخت فرصت ایده آل برای استراحت و آرامش را فراهم می آورد که به عنوان یک المان در باغ، فرصت خوبی برای کسب انرژی کارآمد در پیر و جوان به همراه دارد. با سالها تجربه در ساخت و ساز استخر، ما هم اکنون می توانیم بالاترین کیفیت ممکن را تضمین کنیم
استخر خصوصی معمولا کوچکتر از استخر های عمومی می باشد که به طور متوسط 7/3 * 3/7 متر تا 1/6 * 12 متر که در عرض خانه ها بیشتر دیده می شود
گروه مهندسین و طراحان شاغل در سایت مسکن صناعی شامل مهندسین طراح و اکیپ اجرایی مجرب با مدارک دانشگاهی با بیش از دو دهه تجربه و سابقه در زمینه محوطه سازی و بکارگیری ایده های روز و مدرن در زمینه garden design میتوانند بهترین مشاور و مجری آنچه متصورید باشند.
برای بازدید از نمومه کارهای قبلی و مشاوره رایگان با ما تماس بگیریدآگهی دهنده : محمدرضا صناعی

تلفن : 02165410140

موبایل : 09128692569

وب سایت :

ایمیل : [email protected]

ادرس :


واتس اپ چت با واتساپ

لینک آگهی : www.bazar.ir/p/-/p8y7u0

طراحی ساخت و اجرای استخر آلاچیق آبنما برکه در باغ

کلمات کلیدی مرتبط

سایر آگهی های

آگهی های مرتبط