صندلی ماساژ BH اسپانیا

مانیتور LED چند منظوره
قابلیت انتخاب سریع و آسان انواع مختلف ماساژ، تنظیم محل قرارگیری پشت و پاها روی صندلی ماساژ و انتخاب برنامه که به شما احساس بهتری در طول استفاده از دستگاه می دهد.
ماساژ بادی دستها
مجهز به پیشرفته ترین تکنولوژی با استفاده از کیسه های هوا (Airbags=96) که باعث افزایش چرخش خون و ایجاد احساس سبکی و بی وزنی در دستها می شود.
ماساژ و لرزش روی پاها و باسن
وجود لرزش به همراه سیستم Shangri-La باعث از بین رفتن احساس سنگینی از پاها و باسن می شود و رسیدن به شادابی و نشاط بدن را تسریع و تسهیل می کند. دنیایی که به شما احساس سبکی، نرمی و بی وزنی می دهد.
تنظیم ماساژ ستون مهره ها
سنسورهای دستگاه قبل شروع ماساژ قد و محل قرارگرفتن شانه های کاربر روی دستگاه را تشخیص داده و باعث فراهم آمدن ماساژ 3 بعدی می شوند.
عملکرد 3 گانه روی کمر
این صندلی ماساژ با استفاده از ادغام 3 نوع ماساژ مالشی، بادی و حرارتی سبب زدودن خستگی و انقباضات ناحیه کمر شما می شود.
سیستم آنالیز پشت HRI
این سیستم پدید آورنده یک ماساژ تکمیلی است که بدن شما را در بدست آوردن نشاط و شادابی کمک می دهد. برنامه HRI در زمانی که رولر درحال ماساژ پشت شما است ضربان قلب را می سنجد. این عملکرد 2 گانه باعث می شود که صندلی ماساژ بتواند آن نواحی از پشت شما که دچار گرفتگی شده است را شناسایی کرده و با دقت بیشتری در صدد رفع آنها برآید.
سیستم ZERO-G (ضد جاذبه)
فرصتی ایده آل برای تجربه روشی جدید، مبتکرانه و آرامش بخش برای ماساژ. فعال کردن این سیستم به شما امکان گریختن از شتاب جاذبه زمین و رسیدن به تعادل جسمانی را در مدت زمانی را فراهم می کند.
سیستم تنظیم هوشمند پاها روی دستگاه
فقط بخوابید و همه چیز را فراموش کنید. سیستم تنظیم هوشمند پاها بطور کاملاً خودکار دستگاه را بر اساس طول (سایز) پاهای شما تنظیم می کند.
سیستم ماساژ حرارتی
فواید ماساژ حرارتی را تجربه کنید. همچنین فواید سایر ماساژهای این دستگاه را با فعال کردن ماساژ حرارتی دو چندان کنید. تلفیق ماساژ و حرارت باعث احساس شادابی و راحتی بسیار بیشتری در بدن شما می شود.
دارای سیستم Reflexotherapy
با توجه به اینکه هر نقطه از پا بطور مستقیم یک ناحیه از بدن را تحت تأثیر قرار می دهد.، با کمک این سیستم می توانید بی وزنی و تعلیق راتجربه کنید. پس از استفاده از این سیستم هنگامیکه می ایستید هنوز احساس بی وزنی را دارید.
ماساژ سر
ماساژ بادی (با کمک کیسه های هوا) که سر و شانه ها را ماساژ می دهند، باعث کاهش و رفع خستگی و همچنین بازیابی سرزندگی و طراوت در شما می شود.
انواع ماساژ
این صندلی ماساژ دارای 6 نوع ماساژ است: Kneading، Tapping، Dual-Action، Swedish، Rolling و Shiatsuآگهی دهنده : آوانا روشه

تلفن : 02122669982-3

موبایل : 02122258570

وب سایت :

ایمیل : [email protected]

ادرس :


واتس اپ چت با واتساپ

لینک آگهی : www.bazar.ir/p/-/f9y6u8

صندلی ماساژ BH اسپانیا

کلمات کلیدی مرتبط

سایر آگهی های

آگهی های مرتبط