شرکت لپتاپ یار

شرکت لپتاپ یار تنها نماینده انحصاری شرکت Ezmax در ایران می باشد. شرکت Ezmax از معتبر ترین تولید کنندگان انواع شارژر در بازار جهانی است.
\\\\\\\\\\\\\\\\شارژر لپ تاپ همه کاره\\\\\\\\\\\\\\\\ جدیدترین و قوی ترین محصول شرکت Ezmax می باشد که در حال حاضر، پرفروش ترین و پرطرفدارترین آداپتور لپتاپ در بازار جهانی شناخته شده است.
زیرا \\\\\\\\\\\\\\\\آداپتور لپ تاپ همه کاره\\\\\\\\\\\\\\\\ به تمامی لپتاپ ها می خورد و همزمان با لپتاپ می تواند موبایل یا هر وسیله دیگری را شارژ نماید. همچنین قابل استفاده در ماشین می باشد.
شرکت لپ تاپ یار وارد کننده انحصاری انواع مدل های \\\\\\\\\\\\\\\\شارژر لپتاپ همه کاره\\\\\\\\\\\\\\\\ در نظر دارد واسطه ها را کنار زده و کالا را مستقیما به دست مصرف کننده اصلی در هر نقطه از ایران عزیز برساند.
همچنین کلیه مدل های \\\\\\\\\\\\\\\\آداپتور لپ تاپ همه کاره\\\\\\\\\\\\\\\\ دارای گارانتی مستقیم و بی واسطه خود شرکت لپتاپ یار بوده تا جایی که کلیه محصولات دارای یکماه گارانتی تعویض و یکسال گارانتی تعمیر می باشند.چت با واتساپ

لینک آگهی : www.bazar.ir

بازدید کننده عزیز ؛ ممکن است اطلاعات به روز نباشد یا بخش هایی از سایت فعال نباشد؛ به زودی بروزرسانی سایت تکمیل می شود. از توجه و شکیبایی شما متشکریم .

شرکت لپتاپ یار

کلمات کلیدی مرتبط

سایر آگهی های m a

آگهی های مرتبط