سینمای خانگی سونی

سینمای خانگی سونی N9900 SH، با صدایی بی نظیر و تصویری با کیفیت بسیار بالا شما می توانید هیجان استادیوم فوتبال را در خانه خود تجربه کنید.با تصویر سه بعدی و صدای فراگیر سه بعدی,قادر خواهید بود معنای هیجان را تجربه کنید.
حالت فوتبال برای بازآفرینی شور و هیجان استادیوم با صدای پیرامون آن طراحی شده است. ویژگی Narration Off به شما این امکان را خواهد داد تا صدای گزارشگر را حذف نمایید و صرفا به صدای مسابقه گوش دهید گویی خودتان در استادیوم هستید.
سونی با پس زدن موانع,سطح متفاوتی از سرگرمی را برایتان ممکن می سازد,بنابراین دیگر منزل شما مانند سابق نخواهد بود. ترکیب بی نقص تلویزیون سه بعدی براویاو پیشرفته ترین سیستم سینمای خانگی بلو_ری سه بعدی سونی,بهترین فیلم های سینمایی,موسیقی و رسانه های دیجیتال روز را برایتان به ارمغان می آورد. با تصویر سه بعدی و صدای فراگیر سه بعدی,معنای مهیج را تجربه کنید. از فناوری صوتی با قابلیت تنظیم خودکار متناسب با فضای داخل منزلتان لذت ببرید و این لذت شنیداری را با سایر افراد خانه به اشتراک بگذارید. به لطف وجود شبکه گسترده و دسترسی به اینترنت حیطه سرگرمی های خود را وسعت ببخشید.آگهی دهنده : شهر دیجیتال

تلفن : 0482-522-5599

موبایل : 0482-522-5599

وب سایت :http://www.shahredigi.com

ایمیل : [email protected]

ادرس : آذربایجان غربی - تکاب - میدان آزادی - فروشگاه شهر دیجیتال


واتس اپ چت با واتساپ

لینک آگهی : www.bazar.ir/p/-/kr93

سینمای خانگی سونی

کلمات کلیدی مرتبط

سایر آگهی های شهر دیجیتال

آگهی های مرتبط