ربات کوچولوی من

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ربات ،،کوچولوی من \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\بسته ی شماره 1((شناخته شده برای کودکان و نوجوانان در شبکه های پویا , پرشن تون و شبکه های رسانه ی ملی))
بسته های ،،فکری آموزشی طراحی شده توسط مهندسین و روانشناسان صنایع رباتیک ،،آراد برای سنین 3+ سال میباشد.
،،این بسته ضمن آموزش رباتیک اعداد حروف و ساعت ،،و...به کودکان با توجه به ساختار طراحی آن تاثیر بسزایی در افزایش هوش و خلاقیت
کودکان خواهد داشت.
محصولات شامل یک DVD بوده که طراحی آن با flash بوده و کودک با بهره بردن از آن و بدون نیاز به دیگران آموزش کامل ،،خواهد دید و با استفاده از ساختار مکانیکی کودکان میتوانند ربات های جنگجو و ،،فوتبالیست را بسازند.
سایر محصولات(روبو وار ,کیتا روبو,سنسو روبو) نیز ویژه ی ،،دانش آموزان و دانشجویان ،،تهیه و طراحی ،،شده است
جهت خرید با 09398918931 تماس حاصل فرمایید.
*************************
سخنی با والدین محترم
،، ،،به رأی اغلب کارشناسان کودک و نوجوان، امروز ،،آموزش رباتیک ،،یکی از بروزترین و نوین ترین روشهای ایجاد خلاقیت و شکوفایی استعدادها در سنین 3 تا 7 سال است. ،،هنوز هستند عده ای از والدین که گمان می کنند کودک در این سن می بایست تنها به تفریح و بازی بپردازد. ما نیز با این صحبت، بدون قید تنها موافقیم. لیکن آیا نمی توان در دل بازیهای کودکانه، علومی را به فرزندانمان بیاموزیم که در آینده با آن سر وکار دارند و ناگزیر روزی به آن محتاج خواهند شد. مطمئنا ،، نگاه سطحی و لحظه ای امروز ما، نمی تواند پاسخ مناسبی به سوالات و رفتارهای نوجوانی آنها باشد. ،،
،، بدون شک ،، دنیای 2025 که در آن کودکمان جوانی برومند گشته، ،، رایانه و تکنولوژی رباتها حرف اول را می زند. بازی امروز فرزندانمان با رباتها و لوازم آن از سویی باعث سرگرمی و ،، پر کردن اوقات فراغت آنها در این سن و از سوی دیگر ذخیره آینده ای روشن برای فردای آنهاست.
،، ،،صنایع رباتیک آراد، بزرگترین گروه رباتیک ایران، ،،با همکاری مهدهای کودک و مراکز ،، پیش دبستانی سراسرکشور با ارائه سرفصلهای آموزشی رباتهای آموزشی ( مورد تایید و دارای شماره ثبت از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان) را در اختیار کودکان قرار می دهد تا بتوانند در منزل، مهد و یا هر مکان دیگری، کارگاهی مجازی برای کار با رباتها داشته باشند که تمامی ابزارهای مورد نیاز در ساخت ربات در آن ،، قرار گرفته شده است.
،، در این دوره ها کودکان با چرخ ها، گیربکس ها، سازه ها ، ابزارهای حرکتی مقدماتی مانند موتورها و نیز ساختار مکانیکی رباتها آشنا می شوند و در پایان می توانند رباتی مقدماتی مانند ربات فوتبالیست ساده، ربات آب پخش کن، ربات حمل توپ ، تله کابین، ماکت منجنیق و ... بسازند.
،، ضمنا در دل مطالب آموزشی، با رنگها، اعداد و نیز فصل ها در غالب کار با ادوات ربات آشنایی بیشتری پیدا کرده و برنامه آموزشی طوری طرح ریزی گردیده که در کنار ساخت ربات با مواردی چون اشکال هندسی، ساعت و دقیقه و ... نیز بیشتر ارتباط برقرار نمایند. ،، ،چت با واتساپ

لینک آگهی : www.bazar.ir

بازدید کننده عزیز ؛ ممکن است اطلاعات به روز نباشد یا بخش هایی از سایت فعال نباشد؛ به زودی بروزرسانی سایت تکمیل می شود. از توجه و شکیبایی شما متشکریم .

ربات کوچولوی من
ربات کوچولوی من
ربات کوچولوی من
  • ربات کوچولوی من
  • ربات کوچولوی من
  • ربات کوچولوی من

کلمات کلیدی مرتبط

سایر آگهی های حسین

آگهی های مرتبط