دوره آموزش اسمبل کردن کامپیوتر

این دوره آموزشی بطور کامل روشهای نصب و مونتاژ یک کامپیوتر شخصی (PC) را آموزش میدهد و سپس به مباحث نرم افزاری مانند تنظیم Bios و نصب ویندوز و تنظیمات مربوط به آن میپردازد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02188933539 و یا 09199059532 تماس حاصل فرمایید.
آدرس سایت: www.comtech.ir
نحوه برگزاری دوره آموزش :
آشنایی کامل با تمام قطعات رایانه
آموزش نصب و جداسازی انواع قطعات سخت ‌افزاری شامل : RAM ,هارد ,فلاپی درایو,CD-ROM, DVD, Case, Modem, Motherboard وCPU های نوع Socket و Slot, کارت صدا, کارت شبکه, کارت گرافیک، حسگر حرارتی, نصب کابلها, تنظیم جامپرها
آشنایی با صداهای بلندگوی داخلی Case
روش تنظیم خصوصیات Bios نوع Award و Phoenix
نحوه بخش‌بندی دیسک سخت توسط FDISK
استفاده از دستور Format
کار با دیسکهای Bootable
آموزش کامل نصب Windows
روش نصب فایلهای Driver در ویندوز
شناسایی قطعات سخت افزاری بصورت دستی در ویندوز

برای نصب حافظه , اطمینان پیدا می کنیم که ماردبورد بر روی سطح صافی قرار دارد و هیچ چیزی زیر آن قرار ندارد . هر سوکت DIMM یک قلاب ( گیره قفلی ) در هر انتهای آن خواهد داشت تا اتصال حافظه را وقتی درون آن قرار دارد مستحکم کند .
مادربورد
کاور کیس را برداشته , در داخل آن باید یک بسته سخت افزار باشد , شامل پیچ های عریض , پیچ های باریک , برجستگی هایی از جنس برنج , واشرهای نایلونی قرمز رنگ و ضمائم دیگر .
قبل از آن که مادربورد را نصب کنیم , ابتدا باید کیس را با برداشتن هرگونه چیز قابل جابجایی که ورود را مشکل می سازد آماده سازیم . اگر از یک tower case استفاده می شود , آن را به کنار می خوابانیم . نگاهی به صفحه فلزی بزرگ در زیر آن می اندازیم . سوراخ های متعددی خواهد داشت , تعدادی از آن ها برای آن است که ما با برجستگی هایی برای پشتیبانی کردن مادربورد خود آن ها را پر سازیم . اگر مادربورد خود را از نزدیک چک کنیم , سوراخ هایی با حاشیه نقره ای خواهیم یافت .اغلب آن ها با سوراخ های برجسته در داخل کیس منطبق خواهند بود , به خاطر روشی که بر اساس آن کیس های ATX و برد ها استاندارد شده اند .
اتصال کارت گرافیک
نصب وسایل ذخیره سازی
کیس ها ممکن است دارای چندین محل درایو باشند . بعضی از محل های درایو دارای صفحه های قابل جدا شدن در جلوی کیس هستند که به آن ها محل های External گفته می شود و در دو سایز هستند . 5 اینچ برای قطعاتی مانند درایوهای CD-ROM و 3 اینچ برای وسایل ذخیره سازی کوچکتر مانند فلاپی درایوها . کیس ها احتمالا چندین محل Internal 3 اینچی دارند که برای هارد دیسک ها در نظر گرفته شده اند . گاهی اوقات محل Internal نصب شده , قابل جابجایی است که نصب و محکم کردن هارد درایو را بسیار آسان می سازد . بعضی از کیس ها دارای ریل هایی هستند که به درایوها اضافه می شوند تا آن ها را کشویی کنند و براحتی در داخل کیس حرکت داده شوند .برای دریافت جزئیات بیشتر باید به مستندات کیس خود مراجعه کنید .
اتصال کابل های Data و Power
نصب کارت های expansion
نصب کارت های expansion در مقایسه با تمام مراحلی که قبلا انجام داده ایم ساده است . به سادگی , gate ی ( کادر فلزی کوچک در پشت کیس ) را که متناظر با اسلات کارت است بر می داریم و با دقت کارت را در محلش قرار می دهیم . اطمینان حاصل می کنیم که آن را در جایش کاملا به طرف پایین فشار می دهیم , آن را با یک پیچ سفت می کنیم .آگهی دهنده :

تلفن : 02188933539

موبایل :

وب سایت :

ایمیل :

آدرس :


واتس اپ چت با واتساپ
نمایش دوره آموزش اسمبل کردن کامپیوتر در گوگل ViewInGoogle
کپی لینک لینک آگهی
علامت زدن علامت/ذخیره
دوره آموزش اسمبل کردن کامپیوتر

کلمات کلیدی مرتبط

همه آگهی های

آگهی های مرتبط