دستگاه کم ظرفیت و دستگاه سانترال پرظرفیت و تحت شبک

گروه فنی مهندسی ارتباط
نمایندگی رسمی محصولات سانترال پاناسونیک در ایران
ارائه دهنده خدمات طلائی پاناسونیک
█ ▇ ▆ ▃ ▂ دستگاه کم ظرفیت و دستگاه سانترال پرظرفیت و تحت شبکه ▂ ▃ ▆ ▇ █
سیستم های کم ظرفیت پاناسونیک که در حال حاضر در بازار موجود هستند دو مدل KX-TES824 و KX-TEM824 می باشند. دستگاه سانترال KX-TES824 که ظرفیت آن 3 به 8 است ، با استفاده از کارت های افزایش ترافیک قابل ارتقاء به 6 به 16 و در نهایت می توان به 8 به 24 افزایش داد.
این دستگاه ها برای برنامه ریزی نیازمند به گوشی مدیریتی هستند که بدین منظور از گوشی KX-T7730 استفاده می شود. همچنین کاربران می توانند با نصب کارت نمایشگر Caller ID شماره های ورودی را مشاهده نمایند . این سیستم های سانترال به دلیل اینکه با برق کار می کنند هنگام قطع برق تلفن های کاربران خاموش می شوند ، پاناسونیک به منظور جلوگیری از این امر باطری های Back Up طراحی کرده که این باطری های 2/7 آمپری باعث می شوند که سانترال کم ظرفیت در هنگام نبود برق فعالیت خود را به خوبی انجام دهد.همچنین دستگاه های ضبط مکالمات ، صندوق صوتی و نرم افزارهای گزارش گیری قابل اتصال به این دستگاه های سانترال می باشد.
گروه فنی مهندسی ارتباط مفتخر است که بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد.
گروه فنی مهندسی ارتباط با کارشناسان مجرب و حرفه ای تلاش دارد تا بهترین خدمات طلائی پاناسونیک را به شما هموطنان عزیز ارائه کند، داشتن مشتریانی که با افتخار کار انها را انجام داده ایم نشان دهنده قدرت و توان این گروه در انجام خدمات طلائی پاناسونیک می باشد.آگهی دهنده : رمضانی

تلفن : 02188941000

موبایل :

وب سایت :

ایمیل : [email protected]

ادرس :


واتس اپ چت با واتساپ

لینک آگهی : www.bazar.ir/p/-/fa30qt

دستگاه کم ظرفیت و دستگاه سانترال پرظرفیت و تحت شبک

کلمات کلیدی مرتبط

سایر آگهی های

آگهی های مرتبط