دستگاه قهوه ساز Sprint

این دستگاه قادر است 10 محصول همزمان ارائه دهد .
این دستگاه دارای 6 مخزن پودر ، 3 میکسر و بویلر 2.5 لیتری می باشد که همواره آب جوش را نگه می دارد . راه ورود آب این دستگاه تنها از طریق شیر برقی که در پشت دستگاه تعبیه شده می باشد که می توان آن را به منبع آب با پمپ یا به شیر آب وصل نمود . این دستگاه پس از استفاده از هر لیوان آب ، به میزان آب از دست رفته ، آب وارد بویلر می کند و به دمای مورد نیاز می رساند.قابلیت تعیین کلید شکر این دستگاه مورد استقبال مشتریان و استفاده کنندگان قرار گرفته است . اگر کلید شکر را یکبار فشار دهیم یک واحد شکر و اگر دوبار فشار دهیم دو واحد شکر که قبلا واحد آن به دستگاه نعریف شده باشد می دهد.
این دستگاه با برخورداری از منوی باز و پیشرفته خود بسیاری از رقبا را پشت سر گذاشته ! در این دستگاه برای مقدار آب یا پودر واحدی در کار نیست ، بلکه این تایم است که به آن معرفی می کنیم ! مثلا 7 ثانیه ریختن آب ، 2 ثانیه ریختن پودر قهوه ، 4 ثانیه ریختن شیر که این امر همزمان اتفاق افتاده و منجر به تولید کاپوچینو می گردد .
در منوی این دستگاه گزینه ای وجود دارد که می توان مقدار استفاده ی هر کدام از محصولات را بطور مجزا مورد بررسی قرار داد و مجموع آن نیز محاسبه می گردد .دستگاه قابلیت نصب کارت خوان هوشمند را نیز دارد که می توان کارت ها را با مبالغ مورد نیاز شارژ نمود . به طور مثال می توان برای مصرف ماهیانه کارمندان یک اداره مبلغ 100000 ریال کارت را شارژ کرده و به کارمندان داد .
این دستگاه همچنین قابلیت شستشوی خودکار بوده و قفل نیز دارد . قفل دستگاه کاملا قابل اطمینان است .
با به کار بردن این دستگاه در هر محیطی می توان یک کافی شاپ کوچک سرپایی و یک وسیله ی بسیار خوب برای پذیرایی از میهمانان در اداره جات ، شرکت ها و یا میز سلف هتل ها داشت .چت با واتساپ

لینک آگهی : www.bazar.ir

بازدید کننده عزیز ؛ ممکن است اطلاعات به روز نباشد یا بخش هایی از سایت فعال نباشد؛ به زودی بروزرسانی سایت تکمیل می شود. از توجه و شکیبایی شما متشکریم .

دستگاه قهوه ساز Sprint

کلمات کلیدی مرتبط

سایر آگهی های محمد مهدی

آگهی های مرتبط