حفاظ بوته ای نسل جدید حفاظ های دیواری

حفاظ های بوته ای و شاخ گوزنی همانند بوته ی خار دارای ارتفاع( 60-70-80-100 سانتی متر) وعرض ( 50-60 سانتی متر) و شاخ و شاخک ( 10 سانتی متر) می باشد که نوک تمام آنها تیزشده و برروی دیوار( به شکل v) نصب می گردد. به طوری که سطح کل دیوار را پوشش داده و برخلاف حفاظهای سنتی که خود بهترین دستگیره برای بالارفتن و جای پا برای ایستادن بر روی دیوار را دارد و حیاط را به شکل زندان درمی آورد، زاویه شاخک ها و خارها ی این حفاظ های بوته ای طوری طراحی شده اند که به هیچ وجه جایی برای قراردادن دست و پا و بالا رفتن از دیوار را نمی دهد.
این محصول شرکت کاوشگران پارس دارای ایمنی منحصر به فرد است که مورد تایید پلیس پیشگیری نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران قرار گرفته و عبور از آن پس از نصب بر روی دیوار تقریبا غیرممکن است .
حفاظ بوته‌ای تولیدی شرکت کاوشگران پارس دارای تنوع در زیبایی، ساختار و رنگ‌به دلخواه مشتری می‌باشد.
محصولات تولیدی شرکت کاوشگران پارس قابلیت کاربرد در فرودگاه‌ها، مجتمع‌های ساختمانی و اداری، مدارس، زندان‌ها، هتل‌ها، ویلاها و منازل شخصی و ... را دارد.
در هر متر از حفاظ بوته‌ای تولیدی شرکت کاوشگران پارس 80 تا 130 پیکان برنده از ملک شما محافظت می‌کند که در ارتفاع های مختلف قابل ارائه می باشد.
امکان کاشت گیاهان رونده همچون یاس، پاپیتال، سیسوس، تمشک و ...برروی حفاظ های بوته ای وجود داشته که زیبایی فضا را دو چندان می‌کند.
نصب کامل درمحل پروژه کمتراز24 ساعت
قابلیت اجرا درمکان های مختلف
جایگزین مناسب برای نرده های قدیمی
کیفیت بی نظیر وایمنی بالا
تاثیر بی نظیردرزیبا نمائی مکان
ازدیگرویژگیهای این صنعت نوین فارس می باشد.آگهی دهنده : nsfars

تلفن : 07118302099

موبایل : 09381097306

وب سایت :www.nsfars.ir

ایمیل : [email protected]

ادرس : بلوارباغ حوض نبش کوچه 4


واتس اپ چت با واتساپ

لینک آگهی : www.bazar.ir/p/-/uy98n

حفاظ بوته ای نسل جدید حفاظ های دیواری

کلمات کلیدی مرتبط

سایر آگهی های nsfars

آگهی های مرتبط