تولیدکننده جایگاهای سریع النصب پمپ بنزین

شرکت فناوران نفت ابزار اولین ، بزرگترین و تنها کارخانه تولیدی انواع جایگاه های سریع النصب سیار ساحلی در ایران و خاورمیانه پس از اجرای بیش از صد ها جایگاه سریع النصب و سیار در کشور پهناور مان ایران با قابلیت توزیع انواع مختلف سوخت( بنزین معمولی،بنزین سوپر، نفت گاز،نفت سفید و...)امروزه مفتخر است که به عنوان تنها صادر کننده جایگاه های سیار سریع النصب به کشور های خاورمیانه-آسیای مرکزی و آفریقایی معرفی شده است و نام ایران را با محصولات با کیفیت خود درخشان تر از گذشته نموده است.
محصولات ما:
جایگاه های سریع النصب، سیار(کانتینری- چرخ دار)، ساحلی ، خودروی سوخت رسان امدادی و ...
جایگاه سریع النصب: ایستگاه تحویل سوختی است که تمام امکانات یک جایگاه معمولی را به صورت کوچک شده و بدون افت کیفیت و خدمات را دارا می باشد.این جایگاه ها برای اولین بار در ایران توسط شرکت فناوران نفت ابزار اختراع و به و تولید انبوه رسیده است.
ویژگی های این جایگاه ها:
الف)صرفه جویی در زمان اجرا :قابلیت اجرای عملیات نصب و راه اندازی از صفر تا صد و حداکثر زمان 30 روز .
توضیح:کلیه ی ادوات و متعلقات جایگاه سوختگیری در محل کارخانه ی این شرکت واقع در شهرک صنعتی سجزی ساخته شده و در محل ساخت پمپ بنزین مونتاژ می گردند.
ب) صرفه جویی در هزینه:جهت ساخت پمپ بنزین های معمولی و سنتی امروزه هزینه های فوق العاده زیادی به مصرف کننده گان و سرمایه گذاران تحمیل مینماید که باعث کند شدن روند بازگشت سرمایه ایشان و کاهش تمایل برای سرمایه گذاری در این بخش پرسود می گردد.لذا شرکت فناوران نفت ابزار طی مطالعات و تحقیق تیم های کارشناسی خود موفق به کاهش هزینه های ساخت جایگاه پمپ بنزین به وسیله جایگزین کردن آن با جایگاه سریع النصب گردیده است.
ج) صرفه جویی در زمین: با توجه به قیمت فوق العاده زیاد زمین به ویژه در کلان شهرها ، درگیر کردن متراژ های زیاد زمین برای ساخت پمپ بنزین توجیه اقتصادی ندارد.لذا امروزه شرکت فناوران نفت ابزار می تواند در زمین حداقل 250 متر مربع یک جایگاه سریع النصب راه اندازی و تحویل دهد.
د)رعایت کلیه استاندارد های کیفی و فنی با نظارت و تایید شرکت محترم ملی پخش فراورده های نفتی ایرانآگهی دهنده : یاوری

تلفن : 031-46568175

موبایل : 09134302630

وب سایت :

ایمیل : [email protected]

ادرس :


واتس اپ چت با واتساپ

لینک آگهی : www.bazar.ir/p/-/n92f4k

تولیدکننده جایگاهای سریع النصب پمپ بنزین

کلمات کلیدی مرتبط

سایر آگهی های

آگهی های مرتبط