توضیحات تلویزیون ال ای دی سه بعدی سونی 47 اینچ

تلویزیون R500 با طراحی زیبا و کیفیت عالی یکی از شیک ترین و ارزانترین تلویزیون های سونی است.این تلویزیون دارای قاب بسیار باریک همچنین مجهز به پایه ای بسیار زیبا می باشد.استفاده از فناوری Motionflow™ XR 100 باعث شده است تصویر روان را مشاهده نمایید همچنین صحنه های اکشن و پرتحرک را واضح ترخواهید دید.
به لطف فناوری MHL برای برقراری ارتباط بی سیم براویا با تلفن هوشمند،از محتوای رسانه ای و نرم افزارهای کاربردی ذخیره شده در گوشی تلفن تان بر روی صفحه تلویزیون لذت ببرید.این تلویزیون سازگار با تلفن هوشمند ،دارای حالت قاب عکس می باشد.ازتماشای عکس های مورد علاقتان بروی صفحه بزرگ لذت ببرید.
تلویزیون KDL-42R500A یکی از جذاب ترین و ارزانترین تلویزیونهای سونی در سال ۲۰۱۳ است که از طراحی زیبا و کیفیت عالی بهره میبرد و دارای قیمت بسیار پایینی است.
از فیلمها، عکسها، موزیکها و برنامه های ذخیره شده بر روی گوشی موبایلتان بر روی تلویزیون سونی با قابلیت اتصال به گوشی هوشمند که برای گوشی هوشمند شما و حالت قاب عکس طراحی شده است لذت ببرید. از عکسهای مورد علاقه یتان بر روی یک صفحه نمایش بزرگ لذت ببریدچت با واتساپ

لینک آگهی : www.bazar.ir

بازدید کننده عزیز ؛ ممکن است اطلاعات به روز نباشد یا بخش هایی از سایت فعال نباشد؛ به زودی بروزرسانی سایت تکمیل می شود. از توجه و شکیبایی شما متشکریم .

توضیحات تلویزیون ال ای دی سه بعدی سونی 47 اینچ

کلمات کلیدی مرتبط

سایر آگهی های شهر دیجیتال

آگهی های مرتبط