تلویزیون ال ای دی سه بعدی سونی ان ایکس 55 اینچ

تلویزیون ال ای دیNX720با استفاده از شیشه Gorilla شرکت Corning علاوه بر استحکام و وزن سبک ، باعث طراحی بدون قالب که آن را برای استفاده روزمره مناسب کرده است.
با استفاده از قابلیت Boasting Dynamic Edge LED باعث شده سری BRAVIA NX720 تصاویری با رنگهای زنده، شفاف و کنتراست حیرت آور ایجاد نمایید.
طراحی BRAVIA® NX720 به گونه ای است که حس غوطه ور بودن در فضا را برای شما تداعی می کند. طراحی بدون قاب این تلویزیون با پانل شیشه ای Gorilla که توسط شرکت Corning\\s انحصاری برای این محصول تولید می شود و بادوام بودن این محصول از دیگر امتیازات آن است. نور زمینه Edge LED و موتور تصویر X-Reality تصاویری فوق العاده زنده با کنتراست و رنگ مناسب را حتی در حالت سه بعدی ایجاد می کنند. دسترسی آسان به فیلمها، برنامه های تلویزیونی ، ویدیوها و موسیقی . بازیهای آنلاین از طریق اینترنت از دیگر قابلیت های این تلویزیون است. به لطف فناوری Motionflow™ XR 240 تصاویر نمایش داده شده بسیار روان و ظریف هستند.چت با واتساپ

لینک آگهی : www.bazar.ir

بازدید کننده عزیز ؛ ممکن است اطلاعات به روز نباشد یا بخش هایی از سایت فعال نباشد؛ به زودی بروزرسانی سایت تکمیل می شود. از توجه و شکیبایی شما متشکریم .

تلویزیون ال ای دی سه بعدی سونی ان ایکس 55 اینچ

کلمات کلیدی مرتبط

سایر آگهی های شهر دیجیتال

آگهی های مرتبط