تبلت ایسوس فون پد

یسوس با معرفی محصولی عجیب با نام Fonepad، وارد قطار تولید کنندگان فبلت ها شده است. اما ASUS مفهوم فبلت را کمی عجیب به ثمر رسانده! بر خلاف سایر کمپانی‌ها که سایز صفحه نمایش گوشی‌های خود را افزایش می‌دهند، ایسوس به تبلت هفت اینچی خود قابلیت ایجاد تماس‌های تلفنی را اضافه کرده است و شما می‌توانید این تبلت هفت اینچی را همانند یک گوشی موبایل در کنار گوش خود گرفته و با آن صحبت کنید!
رنگ‌های طبیعی و دقت بالا! صفحه نمایش این تبلت یکی از مواردیست که شما را کاملا متعجب خواهد نمود. با اینکه این صفحه نمایش بهترین صفحه نمایش موجود بر روی تبلت ها نیست، اما در میان تبلت های هم رده خودش و با این قیمت، بدون شک اگر بهترین نباشد، جزو بهترین‌هاست.
صفحه نمایش 7 اینچی این تبلت از نوع IPS بوده و قادر است تصاویر را با دقت 800×1280 پیکسل نمایش دهد. میزان غلظت رنگ‌ها و وضوح جزئیات نیز بسیار مناسب می‌باشند. به طور کلی صفحه نمایش Fonepad دقیقا همان صفحه نمایشیست که ASUS بر روی تبلت محبوب Google Nexus 7 نیز قرار داده است و کیفیت بسیار خوبی دارد. مشاهده ویدیوها، عکس‌ها و سایر موارد بر روی آن با وجود تراکم پیکسلی 215 ppi بسیار لذت بخش خواهد بود. همچنین در زاویه های مختلف عملکرد آن بهتر از حد انتظار است.
تنها ایرادی که می‌توان به صفحه نمایش Fonepad گرفت، عملکرد آن در فضاهای خارجی و در زیر تابش نور آفتاب است که با توجه به براق بودن و روشنایی متوسط آن، رضایت بخش نمی‌باشد.آگهی دهنده : شهر دیجیتال

تلفن : 0482-522-5599

موبایل : 0482-522-5599

وب سایت :http://www.shahredigi.com

ایمیل : [email protected]

ادرس : آذربایجان غربی - تکاب - میدان آزادی - فروشگاه شهر دیجیتال


واتس اپ چت با واتساپ

لینک آگهی : www.bazar.ir/p/-/d90dz4

تبلت ایسوس فون پد

کلمات کلیدی مرتبط

سایر آگهی های شهر دیجیتال

آگهی های مرتبط