تامین کننده سولفات منگنز

سولفات منگنز
سولفات منگنز پودری
سولفات منگنز کریستال
سولفات منگنز مطابق آنالیز
آنالیز 10- 15- 18-20- 30 %
منگنز : از عناصر غذایی کم مصرف محسوب میشود. این عنصر نقش ضروری در عمل تنفس داشته و فعال کننده آنزیمهایی مانند نیتریت ردوکتاز بوده که در متابولیسم ازت دخالت دارد. منگنز در خاک به شکل کاتیون دو ظرفیتی Mn+2 جذب میشود. در خاکهایی که میزان آهک بالاست مقدار منگنز قابل دسترس کم است.
مهمترین علامت کمبود منگنز بروز حالت زردی بین رگبرگها در برگهای پیر میباشد این حالت بویژه در سر شاخه های بالاتر بیشتر مشاهده میشود و گاهی نیز با توقف رشد سر شاخه ها همراه است.
رایجترین کود منگنز سولفات منگنز با 16 و یا 22 درصد منگنز است این کود هم در خاک های اسیدی وهم در خاک های قلیایی قابل مصرف است اکسید منگنز با حدود 70 درصد منگنز خالص به دلیل حلالیت محدود فقط در خاکهای اسیدی قابل مصرف است و کاربردی در خاک های آهکی ایران ندارد .منابع آلی این کد مثل Mn-EDTA با 12درصد منگنز نیز در دسترس است . که با توجه به قیمت بالای این کلات مصرف آن در شرایط حاد کمبود ، به صورت برگ پاشی توصیه می شود .
تامین کننده سولفات منگنز:
فروشنده سولفات منگنز- تولید کننده سولفات منگنز- منگنز سولفات صنعتی- منگنز سولفات کشاورزی- فروش سولفات منگنز کریستال- سولفات منگنز پودری- سولفات منگنز چینی- سولفات منگنز وارداتی- تامین کننده سولفات منگنز- خرید و فروش سولفات منگنز- سولفات منگنز ریزمغذی کشاورزی- کود سولفات منگنز- قیمت مناسب سولفات منگنز
اطلاعات بیشتر با تماس تلفنی ارائه می شود
کیمیا کود
09120196114
09120196448
09102217009
02188970261
[email protected]
www.kimiakood.comچت با واتساپ

لینک آگهی : www.bazar.ir

بازدید کننده عزیز ؛ ممکن است اطلاعات به روز نباشد یا بخش هایی از سایت فعال نباشد؛ به زودی بروزرسانی سایت تکمیل می شود. از توجه و شکیبایی شما متشکریم .

تامین کننده سولفات منگنز

کلمات کلیدی مرتبط

سایر آگهی های

آگهی های مرتبط