بیمه مسئولیت

بیمه عمر
بیمه آتش سوزی
بیمه مسئولیت
بیمه باربری
بیمه حوادث
بیمه‌ درمان
بیمه مهندسی
بیمه های مسئولیت
روزانه حوادث بیشماری در اطراف ما رخ می‌دهد و طبق قانون، هر شخصی که باعث ایجاد خسارت (جانی و مالی) برای افراد دیگر شود مسئول جبران آن است. اگر چنین شرایطی پیش آید و شما در موقعیتی قرار گیرید که مسئول یک حادثه شناخته شوید داشتن یک بیمه نامه مناسب می تواند پوشش کافی را برای شما فراهم سازد. شرکت بیمه پارسیان با ارائه انواع بیمه های مسئولیت این امکان را برای شما فراهم می سازد.
چرا بیمه مسئولیت، چرا شرکت بیمه پارسیان؟
در هر زمینه ای که فعالیت می کنید داشتن بیمه مسئولیت برای شما الزامی است برای اینکه ممکن است، مسئول خسارت یا آسیبی که به دیگران و اموالشان وارد شده است شناخته شوید. مناسب‌ترین راه برای جبران چنین خسارتهایی بیمه‌های مسئولیت است که با پرداخت مبلغی اندک توسط اقشار گوناگون جامعه، آرامش را برای آن‌ها فراهم می‌آورد. این بیمه نامه از شما و کسب و کارتان در مقابل هرگونه ادعای خسارت ناشی از حوادث غیر عمدی که باعث آسیب به افراد و اموال آنها می شود، حمایت می کند.
انواع بیمه‌های مسئولیت
تنوع بیمه های مسئولیت بسیار زیاد است اما می توان آنها را به پنج دسته کلی تقسیم بندی کرد که عبارتند از بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان، بیمه مسئولیت حرفه‌ای و بیمه مسئولیت مدنی عمومی، بیمه مسئولیت مدنی تولیدکنندگان کالا در قبال استفاده کنندگان و اشخاص ثالث و بیمه مسئولیت مدنی ناشی از اجرای قرارداد .آگهی دهنده : سلکی

تلفن : 32941329

موبایل : 09127587852

وب سایت :

ایمیل : [email protected]

ادرس : قم 45 متری صدوق 20 متری امام حسین بین کوچه 1 و 3 بیمه پارسیان


واتس اپ چت با واتساپ

لینک آگهی : www.bazar.ir/p/-/p6iy7z

بیمه مسئولیت

کلمات کلیدی مرتبط

سایر آگهی های سلکی

آگهی های مرتبط