باطری لیفتراک برقی و لاستیک انواع لیفتراک

هایپرصنعت با سالها تجربه در زمینه ی تهیه و توزیع انواع لاستیک بادی و توپر از فعالترین فروشگاهها در این زمینه می باشد و در این راستا لاستیک های لیفتراک را با انواع برند ایرانی و خارجی تحویل مشتریان خود داده است. با توجه به اینکه کیفیت برتر باعث افزایش بهره وری و سهم فروش در بازار به صورت دراز مدت و پایدار و هم چنین بقاء و موفقیت یک فروشگاه می شود لذا محصولات ارائه شده دارای بهترین کیفیت می باشد و توانسته است نظر مشتریان خود را جلب نماید.
این شرکت با توجه به نیاز مشتریان و محیط های کاری اقدام به کسب نمایندگی شرکت اوزکا ترکیه در ایران نموده و بر مبنای سیاست سود کمتر، فروش بیشتر فعالیت می نماید.
استراتژی این شرکت به عنوان نمایندگی رسمی کارخانه لاستیک اوزکا (OZKA) در ایران و در راستای ارتباط بسیار نزدیک با این کمپانی،بر این اصل استوار است که کالای درخواستی شما را با کیفیت مطلوب و قیمتی رقابتی بدون واسطه تامین نموده و تحویل مشتریان خود دهد.
در کنار این محصول لاستیک هایی به برندهای زیر نیز ارائه می گردد:
TIRON - Continental - KIAN TIRE – MAXXIS - DEESTONE
و همچنین هایپرصنعت بصورت تخصصی در زمینه فروش انواع باتری های لیفتراک های برقی از برندهای معتبر جهانی نموده است و در حال حاضر به عنوان یکی از بزرگترین مجموعه در تامین این نوع باتری در کشور مطرح است.
باید به این نکته توجه کرد که برای حفظ مشتری و تداوم تسلط بر بازار بایستی فراتر از انتظار مشتری تعامل داشت و این امر جز با ارائه محصول با کیفیت و اخلاق حرفه ای موضوع دیگری را در بر نمی گیرد.هایپرصنعت خود را متعهد به مشتریان خود می داند و با ارائه محصول با کیفیت و ارائه قیمتی رقابتی توانسته با این تفکر قدمهای بلندی در این راستا بردارد.
باطری های لیفتراک این فروشگاه جهت استفاده در کاربردهاى مختلف با شرایط کارى سنگین و معمولى مانند انواع تراکهاى برقى، لیفت تراک، پالت تراک، استکر، ریچ تراک و بالابرهاى برقى. ماشین هاى نظافت شهرى، کارگاهى و دستگاههاى TGV و LGV صنایع کاشى و سرامیک، صنایع ریلى، نیروگاهى و نفت و گاز و سایر تجهیزات با کاربرد مشابه در دو استاندارد BS و DIN تولید و عرضه میگرد.
برندهای ارائه شده در این فروشگاه را می توان برحسب تنوع به صورت زیر تقسیم بندی کرد:
باطری لیفتراک هاوکر HAWKER آلمان
باطری لیفتراک با برند HABAT آلمان
فروش باطری لیفتراک EXIDE انگلیس
فروش باطری لیفتراک kodi.s
و باطری های لیفتراک با برند داخلیچت با واتساپ

لینک آگهی : www.bazar.ir

بازدید کننده عزیز ؛ ممکن است اطلاعات به روز نباشد یا بخش هایی از سایت فعال نباشد؛ به زودی بروزرسانی سایت تکمیل می شود. از توجه و شکیبایی شما متشکریم .

 باطری لیفتراک برقی و لاستیک انواع لیفتراک

کلمات کلیدی مرتبط

سایر آگهی های

آگهی های مرتبط