انواع مهتابی چراغ سقفی ۶۰×۶۰

انواع مهتابی چراغ سقفی ۶۰×۶۰
چراغ های ۶۰*۶۰شرکت kmc مشخصا برای سقف های مشبک طراحی گردیده اند و به راحتی در فریم سقف جایگزین یک تایل میگردند.
قاب چراغ از ورق روغنی با ضخامت ۰٫۶ میلیمتر بوده و به صورت کامل جوش داده میشود وانواع مهتابی رنگ آن بصورت پودری پاشیده میشود و در دمای ۱۸۰ درجه سانتیگراد رنگ به ثبوت میرسد. (مطابق با DIN 1623,St 12.03). ضخامت رنگ بطور متوسط ۶۰ میکرون و وزن چراغ ۶ کیلوگرم میباشد.
لوور و تیغه های چراغ از انواع آنودایز ساخته کشور آلمان بوده و نسبت به نوع مشابه با رنگ سفید معمولی به میزان ۸۰% بازتاب نورا افزایش میدهد.انواع مهتابی طراحی لوور به صورت هذلولی بوده و بازتاب یکنواخت نور، زیبایی منحصر به فردی را به چراغ میدهد.
سیم و متعلقات:
سیم های داخلی انواع مهتابی برای افزایش ضریب ایمنی چراغ در حوادث دارای مقاومت گرمایی تا ۱۰۵ درجه سانتیگراد میباشد، ۲ عدد ترانس الکترونیکی KMC ضامن کیفیت برتر چراغ است.
شار نوری:
سفید سرد: ۳۵۷۰lm
سفید گرم: ۱۹۸۰lm
سفید نرمال: ۳۰۷۰lm CRI:90
طول عمر منبع نوری: ۵۰۰۰۰
ساعت توان مصرفی : ۷۲وات
زاویه تابش : ۱۲۰ درجه
ولتاژورودی: ۲۲۰V AC
توضیحات تکمیلی چراغ سقفی ۶۰*۶۰
جنس بدنه چراغ سقفی ۶۰*۶۰ : ورق آلیاژ فولاد با ضخامت ۶۰% میلیمتر کششی ۱۴ ST
شبکه و قسمت قابل روئیت کف چراغ سقفی ۶۰*۶۰ از نوع آلومنیوم آنودایز شده براق (آلانود آلمان یا آلمکو ایتالیا) استفاده شده که در زیبائی این سیستم بسیار موثر می باشد .
طراحی و ساخت بدنه چراغ سقفی ۶۰*۶۰ بگونه ایست که علاوه بر زیبائی مواردی از قبیل راندمان بالای پخش نور ، استحکام و پایداری بدنه ، قابلیت نصب آسان و نکات ایمنی در نظر گرفته شده است.
پوشش رنگ چراغ سقفی ۶۰*۶۰ : پوشش فلز با رنگ الکترواستاتیک پودری با ضخامت حداقل ۶۰ میکرون رنگ آمیزی وبا ۲۰۰ درجه حرارت تثبیت می گردد.
مراحل زنگ زدائی و چربی زدائی قبل از پوشش رنگ باعث مقاومت بیشتر رنگ و در نتیجه افزایش طول عمر محصولات صنایع برق روشنایی کی ام سی را به دنبال خواهد داشت مرحله نهائی پخت رنگ در کوره با حرارت ۲۰۰ درجه سانتیگراد باعث پایداری رنگ و براق شدن انواع مهتابی سطح آن جهت افزایش میزان انعکاس نور میگردد.
قطعات : از دیگر ویژگیهای مهم محصولات صنایع برق روشنایی کی ام سی بکار گیری قطعات با کیفیت بالا و دارای استاندارد می باشد
در طراحی بدنه این نوع از محصولات مواردی همچون ایجاد منافذ جهت تهویه هوا در قسمتهایی که گرما تولید می شود توام با حفظ زیبائی در نظر گرفته شده است.
کلیه ترانسهای الکترونیکی انواع مهتابی صنایع برق روشنایی کی ام سی میباشد.
قابلیت رگلاژ محصول هنگام نصب در ۴ جهت مزیت نصب آسان محصولات صنایع برق روشنایی کی ام سی به شمار می آید.
مدلهای فوق به دلیل برخورداری از شبکه طراحی شده خاص در مکانهای مذهبی ، اداری ، نمایشگاهها ، کارخانجات و اصولا در محیطهایی که بصورت پیوسته نیاز به لامپ فلورسنت دارد مورد استفاده قرار می گیرد . شبکه این سری سیستمهای روشنائی به گونه ای طراحی شده است که هنگام حرکت از آزار چشم جلوگیری می کند.
سیم کشی داخل تمامی انواع مهتابی روشنائی با یک شیلنگ مخصوص از جنس پی وی سی عبور کرده جنس این شیلنگ تا ۱۵۰ درجه حرارت مقاومت دارد
یکی دیگر از خواص محصولات صنایع برق روشنایی کی ام سی برای تعمیر و یا تعویض ترانس نیاز به باز کردن چراغ از روی دیوار یا سقف نمی باشد و فقط با بازکردن پیچ خودکار می توان ترانس را تعویض انواع مهتابی نمود اما در موارد مشابه بعلت استفاده از پیچ و مهره این کار میسر نمی باشد.آگهی دهنده : فرهادی

تلفن : 02177057329

موبایل :

وب سایت :

ایمیل : [email protected]

ادرس :


واتس اپ چت با واتساپ

لینک آگهی : www.bazar.ir/p/-/w68x5q

انواع مهتابی چراغ سقفی ۶۰×۶۰

کلمات کلیدی مرتبط

سایر آگهی های

آگهی های مرتبط