اسکرابر - اسکرابر صنعتی

شرکت بازرگانی پیشتاز ارائه دهنده انواع دستگاه های مکانیزاسیون نظافت از برنده های معتبر جهانی نظیر karcher آلمان ، CB AMETEK هنگ کنگ-امریکا ، pulitecno ایتالیا ، capitani ایتالیا و...
دستگاه های اسکرابر معمولاً از چهار بخش تشکیل شده اند: 1- مخزن آب تمیز 2- مخزن آب کثیف 3- 3- برس مکنده 4- پاشنده آب. دستگاه، هم زمان با حرکت و چرخش برس، آب را بر روی سطوح کف می پاشد و در انتهای دستگاه، آب باقی مانده به وسیله تی متصل به دستگاه و مکنده های قرار گرفته بر روی تی جمع آوری می گردد تا هیچ گونه آلودگی و آب کثیف از فرآیند شستشوی کف باقی نماند این دستگاه ها توانسته اند کیفیت نظافت و سرعت آن را به میزان قابل توجهی افزایش دهند.
دستگاه های اسکرابر برای تمیز کردن سطوح کف بکار می روند. پوشش کف می تواند از جنس های مختلف نظیر سنگ اپوکسی، سیمان و سرامیک باشد همچنین این دستگاه ها قابلیت پولیش نیز دارند.
اسکرابر (زمین شوی(AM130 new
مشخصات کلی دستگاه :
دستگاه اسکرابر دو برسه ، سرنشین دار ، یکی از دستگاه های با راننده با طراحی بسیار حجیم می باشد و برای مکان هایی با مساحت بالای 5000 متر مربع مناسب می باشد .این دستگاه دارای 6 باطری 6 ولت ، 250 آمپر باشد که باعث شده است زمان کارکرد دستگاه با هر بار شارژ باطری 4.5 باشد .این دستگاه دارای چراغ های هشدار دنده عقب و چراغ روشن کننده جلو می باشد و برای کارکرد در سالن ها ، سوله ها و کارخانجات بزرگ بسیار مناسب می باشد.
ویژگی های دستگاه :
1.دارای مخازن نسبتا بزرگ 130 لیتری آب تمیز و کثیف
2. دارای بوق مخصوص برای هشدار به نفرات پیش روی دستگاه در حین کار
3. مجهز به شیر برقی خودکار که به محض ایستادن موتور برس جریان آب نیز به سمت برس قطع می گردد.
4. مخازن ضد خورندگی مواد اسیدی به منظور افزایش طول عمر تجهیزات داخلی و بدنه داخلی دستگاه
5.استفاده از حداکثر تجهیزات مکانیکی برای هرچه کمتر شدن تعمیرات و خطاهای احتمالی دستگاه
6.دارای قطر خشک کنی 115 سانتی متری و قطر شستشوی 85 سانتی متری که در نوع خود بی نظیر می باشد.
7.دارای تکنولوژی AFS به منظور جلوگیری از تشکیل کف در مخزن آب کثیف

تمامی محصولات ارائه شده در شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز دارای گارانتی 1 ساله و خدمات پس از فروش 15 ساله می باشد و این شرکت دارای بخش فنی - مهندسی مجهز و مجزایی برای ارائه خدمات پس از فروش می باشد.
برای آشنایی بیشتر با این محصولات و سایر محصولات مشابه می توانید با شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز تماس حاصل فرمایید و یا به سایت شرکت مراجعه کنید.آگهی دهنده : حسین نعمتی

تلفن : 02166572450

موبایل : 09125092388

وب سایت :

ایمیل : [email protected]

ادرس :


واتس اپ چت با واتساپ

لینک آگهی : www.bazar.ir/p/-/d3i8d6

اسکرابر - اسکرابر صنعتی

کلمات کلیدی مرتبط

سایر آگهی های

آگهی های مرتبط