آموزش اتوکد دو بعدی

آموزش اتوکد دو بعدی
برگزاری دوره های کامل معماری،دکوراسیون و نرم افزارهای مرتبط داخل شرکت دکوراسیون داخلی هنر معماران ایساتیس
انجام پروژه های معماری دکوراسیون و محوطه سازی
آموزش نرم افزارهای معماری
امکان همکاری به صورت پروژه ای با هنرجویان برتر
دوره ها مختص بازار کار معماری ، دکوراسیون داخلی و محوطه سازی میباشد
تضمینی کاربردی تخصصی معماری مختص بازار کار
هزینه کلاس عمومی را پرداخت نمایید اما در کلاسهای خصوصی شرکت کنید.
آموزش اتوکد مختص پروژه های معماری و دکوراسیون داخلی
ترسیم یک پروژه پس از پایان دوره توسط هنر جو
نرم‌افزار اتوکد AutoCAD محصولی از شرکت Autodesk:
نرم‌افزار اتوکد با توجه به قابلیتهای بالا و امکانات فراوانی که در اختیار کاربر قرار می دهد به عنوان نرم افزار استاندارد در غالب رشته های مهندسی نظیر معماری، عمران، مکانیک، نقشه برداری، معدن و . . . جهت انجام ترسیمات بکار برده می شود. آشنایی با این نرم افزار برای کسانی که به نحوی قصد فعالیت در زمینه های مهندسی را دارند، الزامی است.
شرکت اتودسک علاوه بر نسخه عمومی AutoCAD که در تمام رشته‌های مهندسی کاربرد دارد؛ نسخه های متنوع و تخصصی شده‌ای نظیر Architectural Desktop و Mechanical Desktop و LandCAD و . . . را نیز ارایه مینماید که هریک به ابزارها و ملزومات خاص یک رشته مهندسی مجهز شده اند.
هر 2 دوره با هم در 15 ساعت برگزار میشود.
الف - اتوکد سطح 1 (عمومی)
هدف این دوره آشنا کردن هنرجویان با اصول و مقدمات ترسیم به کمک نرم افزار اتوکد است. پس از پایان دوره هنرجویان می توانند ترسیمات دو بعدی خود را بصورت کامل انجام داده و آن‌ها را ویرایش، اندازه گذاری و آماده ارایه نمایند. این دوره می تواند برای تمام کسانی که با نقشه کشی سروکار دارند مفید واقع شود. آشنایی با ظاهر نرم افزار، اجرای دستورات، مختصات دهی، دستورات ترسیم و ویرایش ساده، هاشور و . . . از مباحث مطرح شده در این دوره است. این دوره به عنوان پیش نیاز دوره های بعدی یعنی اتوکد سطح 2 و اتوکد سه بعدی محسوب می گردد.
ب - اتوکد سطح 2 (معماری)
دوره آموزش سطح 2 اتوکد برای افرادی طراحی شده است که بصورت دایم و جهت انجام پروژه های بزرگ با اتوکد سروکار دارند. در این دوره هنرجویان با تکنیکهای پیشرفته و سیستمهای مدیریت ترسیم و ارایه در اتوکد آشنا شده و می توانند پروژه های بزرگ را مدیریت نموده و از عهده ترسیم های خاص و سنگین برآیند. در طول دوره هنرجویان با نکات ریز و دستورات خاص آشنا شده و نقش آن‌ها را در مدیریت ترسیمات درک خواهند نمود. از نمونه مباحثی که در این دوره مطرح می‌شود می توان به نکات پیشرفته مربوط به بلوکها، چند خطی ها، شیت بندی و تنظیمات فضای کاغذ، استفاده از فایلهای تصویری و سایر ارجاعها در اتوکد اشاره نمود.
آموزش اتوکد دو بعدی
مشاور شما سید مجتبی انسانیت
تماس : 8 الی 20 09127154026
www.i-aa.irآگهی دهنده : سید مجتبی انسانیت

تلفن :

موبایل : 09127154026

وب سایت :

ایمیل : [email protected]

آدرس : تهران صادقیه

حضور در بازار : 6 سال 6 ماه


واتس اپ چت با واتساپ
نمایش آموزش اتوکد دو بعدی در گوگل ViewInGoogle
کپی لینک لینک آگهی
علامت زدن علامت/ذخیره
آموزش اتوکد دو بعدی

کلمات کلیدی مرتبط

همه آگهی های سید مجتبی انسانیت

آگهی های مرتبط