آدامس بایودنت

1- بدون شکر و حاوی زایلیتول
همه آدامس‌ها از درصدی مواد قندی تشکیل شده است. لذا هیچ ادامسی صد در صد بدون هیچ نوعی از قند نیست. منظور از بدون شکر بودن ادامس ها آن است که قندهای ضعیف شده طبیعی چون ایزومالت، زایلیتول، سوربیتول، مانیتول و همچنین قندهای مصنوعی چون آسپارتام و آسه‌سولفام پتاسیم جایگزین شکر شده است. این قندها کمترین اسیب را به سطح دندان وارد کرده و شدت جذب کمتری در سلولهای بدن دارند.
در میان قندهای ضعیف شده، زایلیتول بهترین شیرین‌کننده‌ای است که توسط باکتری‌های دهانی تجزیه و تخمیر نشده و به دلیل کنترل سطح اسیدی بودن آب دهان باعث پوسیدگی و برداشت کلسیم و فسفات از دندان نمی‌شود. سرعت جذب این قند در بدن پایین بوده و برای جذب نیازی به انسولین ندارد.
برندهای مختلف ادامس از درصدهای مختلفی از قندهای ضعیف شده نامبرده استفاده می کنند ولی جالب است بدانید که تنها استفاده از یک میزان مشخص از این ترکیبات قندی می تواند یک ادامس را تبدیل به یک آدامس بدون شکر می کند. در ادامس های بدون قند تولید شده در داخل کشور به علت مجوزهای بهداشت و برچسب اصالت محصول، این میزان صد در صد رعایت شده است ولی در برندهای خارجی قاچاق در کشور، نمی توان به ادعای بدون قندبودن آنها اطمینان کرد چرا که اولاً این محصولات از مبادی قانونی وارد کشور نشده و دوم آنکه فاقد هرگونه نظارت بهداشتی می باشند. لذا به محصولات بهداشتی که در داخل کشور و حتی به کمک شرکتهای خارجی تولید می شوند بهتر میتوان اطمینان کرد تا شرکتهایی که نماینده تولیدی در داخل کشور ندارند.چت با واتساپ

لینک آگهی : www.bazar.ir

بازدید کننده عزیز ؛ ممکن است اطلاعات به روز نباشد یا بخش هایی از سایت فعال نباشد؛ به زودی بروزرسانی سایت تکمیل می شود. از توجه و شکیبایی شما متشکریم .

آدامس بایودنت

کلمات کلیدی مرتبط

سایر آگهی های

آگهی های مرتبط