درباره بازار

بازار در فرهنگ لغت :
۱. جای دادوستد و خریدوفروش کالا؛ محل اجتماع و دادوستد فروشندگان و خریداران.
۲. کوچۀ سرپوشیده که دارای چندین مغازه یا فروشگاه باشد.

بازار دات آی ار : ارتباط سریع، هوشمندانه و موثر متقاضی با تامین کننده

سایت بازار ماموریت کلیدی خود را معرفی تامین کنندگان و فروشندگان در حوزه های مختلف و ارائه راه حل برای دسترسی سریع و مطمئن به انواع خدمات و کالاهای مورد نیاز بازدید کنندگان می داند.
به عنوان بازدید کننده براحتی می توانید به گوشه و کنار بازار سر بزنید، ویترین فروشندگان مختلف را ببینید و با آنها ارتباط برقرار کنید، به باشگاه مشتریان آنها بپیوندید و در جریان اخبار محصولات جدید و تخفیف ها و غیره قرار بگیرید.
تعدد تامین کنندگان در گروه های مختلف و از نقاط مختلف کشور، حق انتخاب گسترده ای به شما خریدار محترم می دهد. شما می توانید با صرف کمترین زمان و بدون هزینه به  مقایسه شرایط تامین کنندگان مختلف پرداخته و بهترین انتخاب را داشته باشید.
از طرفی حضور دائمی مشتریان در بازار بهترین انگیزه برای تامین کنندگان است که با  ارائه خدمات بهتر، به توسعه کسب و کار خود بپردازند. افزایش فروش، افزایش سهم بازار، برند سازی، معرفی محصولات جدید در کمترین زمان و ارتباط سازنده و موثر با سایر فعالان بازار، از جمله مزایای حضور در سایت بازار برای تامین کنندگان است.
تامین کنندگان سایت بازار شامل فروشندگان، تولید کنندگان، تاجران و بازرگانان، آژانسها، مراکز خدماتی و در حالت کلی هر نوع کسب و کار مجاز می باشند.

علاوه بر بخش تامین کنندگان قسمتی برای کاربرانی که تامین کننده دائمی نمی باشند  در نظر گرفته شده که کاربران سایت بازار می توانند آگهی های خرید و فروش موردی خود را در آن قسمت ثبت کنند. (اطلاعات بیشتر)


مشتاقانه پذیرای انتقادات و پیشنهادات شما هستیم. تماس با ما    تماس با ما

در بازار باشید.