معرفی دستگاه رفع پینه پا بیورر

معرفی دستگاه رفع پینه پا بیورر

MPE50

نمایندگی بیورر ایران

نام مسئول : خانم عسکری
تلفن : 02155304581
استان : تهران
آدرس : جمهوری
ارسال پیام به تامین کننده


گزارش تخلف / ایراد


توضیحات معرفی دستگاه رفع پینه پا بیورر

دستگاه رفع پینه پا بیورر Beurer مدل MPE50 همراه با دو سری لایه بردار زبر و نرم به شما کمک می کند تا سلول های مرده پوست خود را بدون آسیب و به آسانی بزدایید. این دستگاه با طراحی زیبا و کم حجم به صورت شارژی عمل کرده و به شما این امکان را می دهد که در هر کجا از آن استفاده کنید.
دستگاه رفع پینه پا بیورر به ازای هر 2 ساعت شارژ به مدت 30 دقیقه قابل استفاده است، نحوه کار دستگاه نیز بسیار آسان می باشد به این صورت که پس از شارژ کامل بر روی پایه مخصوص می توانید با توجه به عمق پینه و سلول های مرده پوست از سری زبر یا نرم برای رفع آن ها استفاده کنید، به علاوه برای کارایی بهتر یک چراغ LED روی بدنه دستگاه تعبیه شده است. هنگامی که دستگاه درحال شارژ است چراغ نشانگر به آرامی فلش می زند و پس از شارژ کامل به طور ثابت روشن می ماند و زمانی که چراغ نمایشگر به سرعت فلش بزند به این معناست که شارژ باتری خالی شده و باید از آداپتور استفاده کنید.
بهتر است از دستگاه برای افراد دیابتی و هموفیلی و پوست های تحریک شده، دارای زخم و لک تنها با مشورت پزشک استفاده شود و برای حصول نتیجه بهتر باید پوست کاملا تمیز و خشک بوده و دستگاه را به صورت 90 درجه روی پوست حرکت دهید، درضمن سری ها جداشدنی وقابل شستشو هستند.
برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت مراجعه نمایید.

مشخصات معرفی دستگاه رفع پینه پا بیورر

مشخصه توضیح
مشخصه ای ثبت نشده است.

قیمت معرفی دستگاه رفع پینه پا بیورر

قیمت (تومان) قیمت با تخفیف درصد تخفیف بروزرسانی توضیحات
210,000 - - 09:06 - 1394/06/08

عبارات کلیدی مرتبط

بیورر

دست

پا

آرنج

آلمانی

گارانتی

آرمین درمان

پیک رایگان

گارانتی

اصلی

نمایندگی