کولر گازی سامسونگ مدل AF28FSS
کولر گازی سامسونگ مدل AF28FSS
  • کولر گازی سامسونگ مدل AF28FSS
  • کولر گازی سامسونگ مدل AF28FSS

کولر گازی سامسونگ مدل AF28FSS

SAMSUNG AF28FSS

مجموعه فروشگاههای بازار ما

نام مسئول : آقای محسن اسدی
تلفن : 44253548
استان : تهران
آدرس : بلوارمرزداران - بین خیابان ایثار و آریا فر - پلاک 150
ارسال پیام به تامین کننده


گزارش تخلف / ایراد


توضیحات کولر گازی سامسونگ مدل AF28FSS

خنک کنندگی جت توربو - 3 فن گردبادیسه جریان هوای چرخشی قدرتمند که از طریق مکانیسم موتور جت شکل می گیرند، با سرعت و کارایی بیشتری خانه را خنک می کنند و در یک چشم به هم زدن خانه شما را به محلی خنک و راحت تبدیل می کنند.

خنک کنندگی جت توربو - 7 نوع جریان هوابا کمک سه فن مجزایی که می توان آنها را با هم یا به تنهایی بکار انداخت، این امکان را برای شما فراهم می سازند تا انواع مختلف سیستم های خنک کنندگی را متناسب با فعالیت های مختلف استفاده نمایید. بنابراین می توانید با مصرف حداقل میزان انرژی از حداکثر بازده سرمایشی برخوردار گردید.

صرفه جویی در مصرف انرژی - کمپرسور اینورتر هوشمندکمپرسور اینورتر هوشمند سرعت خود را متناسب با دمای محیط پیرامون تنظیم می کند. بدین ترتیب و بواسطه اینکه تنها با سرعت لازمه عمل می کند، این کمپرسور اتلاف انرژی و به نوبه خود مصرف انرژی را به حداقل می رساند. علاوه بر این، سه فن مجزای دستگاه این قابلیت را دارند که همزمان با هم اما به صورت مجزا کار کنند. هر چه تعداد فن کمتری روشن باشد، مبلغ قبض برق شما نیز کمتر خواهد بود.

پاکسازی هوا- قابلیت Virus Doctor

فناوری حیرت انگیز تصفیه هوای موسوم به Virus Doctor تمامی آلاینده های زیانبخش موجود در هوا از قبیل باکتری هایی که از فیلترهای فیزیکی عبور می شوند را از بین می برد و آنها را به بخار آب بی خطر مبدل می سازد.

پاکسازی هوا- فیلتر صفرفیلتر نواری جادویی از خاصیت مغناطیسی برای پاکسازی و سالم سازی هوا استفاده می کند، بدون اینکه حتی ریزترین ذرات گرد و خاک قادر به عبور از آن باشند. در یک چشم به هم زدن فضای وسیعی را پاکسازی و هوا را تازه کنید / بدون نگرانی از افزایش هزینه برق همه روزه از آن استفاده کنید / فیلتر را به سرعت و به راحتی با آب تمیز کنید.

پاکسازی هوا- رطوبت زدایی سالمبا کمک واحد رطوبت زدای داخلی تعبیه شده در دستگاه از این پس خانه شما در مقابل باکتری ها و کپک هایی که بواسطه رطوبت بالای دستگاه در آن تجمع می کردند، محافظت خواهد شد.

طراحی - شیک و سبک روز

کولر گازی Q9000 از یک طراحی سیلوئت متمایز از زمینه برخوردار است که فضایی به روز و پیشرفته را در خانه شما شکل می دهد. و بدنه فشرده آن نیز جای کمتری اشغال می کند و می توانید از فضاهای خانه خود نهایت استفاده را ببرید.

طراحی- نورپردازی طرح یخوقتی فن مجزا کار می کند، با نورپردازی بسیار جذاب طرح یخ آبی رنگ دوچندان زیبا به نظر می رسد. بنابراین خانه شما غرق در نورهای زیبا خواهد شد و بدین ترتیب متوجه می شوید کولر گازی در حال کار کردن است.

کولرگازی کولر گازی سامسونگ کولرگازی کم مصرف اسپیلت سامسونگ کولر گازی اینورتر


مشخصات ظاهری و فنی محصولات بدون اطلاع قبلی قابل تغییر است

مشخصات کولر گازی سامسونگ مدل AF28FSS

مشخصه توضیح
سرمایش/گرمایش دارد

قیمت کولر گازی سامسونگ مدل AF28FSS

قیمت (تومان) قیمت با تخفیف درصد تخفیف بروزرسانی توضیحات
AF28FSS 8,780,000 8,077,600 % 8/0 16:18 - 1394/04/02

عبارات کلیدی مرتبط

کولرگازی کولر گازی سامسونگ کولرگازی ک