تامین صنعت باختر

مسئول : آقای مهندس محمد رضا کاویانی

وبسایت : www.wiscoengineering.com

تلفن تماس : 22898986

موقعیت فروشگاه: استان: تهران - شهر: تهران

آدرس پستی : تهران ،خیابان پاسداران ، بوستان دوم ، پلاک 12

حضور در بازار :52 مــاه

ارسال پیام به تامین کننده


گزارش تخلف / ایراد


درباره تامین صنعت باختر

یک شرکت مهندسی در ارائه سیستم های یکپارچه با بیش از 16 سال تجربه درسیستم های جمع آوری اطلاعات در زمان واقعی ، اتوماسیون ، بی سیم توسعه نرم افزارهای صنعتی و تکنولوژی شناسایی از طریق امواج رادیویی ( RFID ) در آمریکای شمالی ، اروپا و خاورمیانه می باشد .

شرکت تأمین صنعت باختر(WISCO)، متشکل از کارمندان و مدیرانی با مهارتهای گسترده در زمینه‏ تجارت و تکنولوژی بین المللی است.

WISCO با تعریف استانداردهای جدیدی در زمینه‏ مشاوره در زمینه‏ تکنولوژی، برای طراحی و ایجاد سیستم‏های دارای ارزش کاری به کمک شرکت‏ها و ارائه دهندگان خدمات آمده.

افتخار ما ارائه‏ راهکارهای عملی گسترده، انعطاف پذیری و توجه به نتیجه در همکاری با مشتریان و کیفیت بالای اسناد ارائه شده به مشتری و ارتباط با اوست.

ما با دارا بودن تجربه در زمینه‏ مشاوره، ارائه‏ سیستم‏های جامع، اتوماسیون، ارائه‏ اطلاعات و ایجاد شبکه‏ های RFID، و با برنامه‏ ریزی درست و مدیریت مستمر تکنولوژی به مشتریانمان در رسیدن به اهداف کسب و کارشان کمک می‏ کنیم.

ما می‏دانیم که امروزه کار متخصصین تکنولوژی در هر صنعتی کاری بسیار دشوارتر از گذشته است. تعداد سیستم‏ها و راهکارها بسیار گسترده است و انتخاب هر کدام از آنها بر تصمیمات بعدی تا سالهای زیادی به طور مستقیم اثر خواهد گذاشت.

امروز بیشتر از همیشه تکنولوژی شناسایی با استفاده از امواج رادیویی(RFID) به کمک مؤسسات برای رسیدن به اهدافشان می‏ آید. ما با ارائه‏ محصولات و خدمات مناسب اجزای تکنولوژی را به یک سیستم با طراحی، مدیریت مناسب، مستند و با بازدهی بالا تبدیل می‏کنیم.

با شناخت ما از محرک های اصلی قیمت‏ها، وضعیت دقیق بازار و در حقیقت از جایی که قدرت در آن نهفته است، می‏توان بهترین نوع رابطه را در زمینه‏ی توضیع کالا انتخاب کرد.

مهندسین ما قادرند با ارائه‏ی تحلیل بازگشت سرمایه (ROL) و ارائه‏ی مشاوره اقتصادی به سهامداران در تخصیص بودجه به صورت مؤثر و در راستنای اهداف صرفه‏جویی شرکت کمک کنند.

خبرنامه ها

تامین صنعت باختر خبرنامه ای ثبت نکرده است.

محصولات تامین صنعت باختر

تامین صنعت باختر محصولی ثبت نکرده است.