تندیس رایان

مسئول : آقای سید یحیی صداقت

وبسایت : www.tandisrayan.co

تلفن تماس : 88482027

موقعیت فروشگاه: استان: تهران - شهر: تهران

آدرس پستی : قائم مقام فراهانی - خیابان دهم - پلاک 10

حضور در بازار :63 مــاه

ارسال پیام به تامین کننده


گزارش تخلف / ایراد


درباره تندیس رایان

درباره ما

شرکت تندیس رایان با همراهی جمعی از مختصصان حوزه IT در سال 1384 در اداره ثبت شرکت های شهر تهران تاسیس شد , موضوع فعالیت شرکت در ابتدا ارائه خدمات فناوری های نوین اطلاعات شامل تحلیل , طراحی , اجرا , نظارت , مشاوره , نگهداری و پشتیبانی پروژه های بزرگ شبکه های وایرلس بود . اما با گذر زمان و با توجه به نبود فضای عادلانه برای توزیع و ارائه خدمات قطعات وابسته به این صنعت شرکت تندیس رایان تصمیم به ورود به بخش واردات و فروش و ارائه خدمات پس از فروش قطعات و تجهیزات شبکه نمود . و از این رو با راه اندازی سیستم فروش همگانی و ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش بر روی قطعات تا حدودی در ایجاد تعادل در بازار قطعات وابسته به این صنف کوشید .
اهداف شرکت

اهداف شرکت از بدو تاسیس ایجاد یک بازار امن برای تمامی شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنت در کشور بوده است , چرا که سرویس دهنده و اجرا کننده پروژه های وایرلس با توجه به قوانین و ظوابط موجود به این نوع از شرکت ها سپرده شده و شرکت تندیس رایان تلاش دارد در راستای ارائه خدمات مناسب شامل ( موجود نمودن به روز کالا , ارائه گارانتی , ارائه خدمات پس از فروش پس از اتمام گارانتی و ارائه قیمت های مناسب و ایجاد تعادل در بازار ) قدم بر دارد . تا یکی از دغدغه های همکاران محترم را مرتفع کند . شرکت در حال حاضر دارای چهار دپارتمان فروش , خدمات , مشاوره , حسابداری می باشد.
خط مشی شرکت

شرکت تندیس رایان خط مشی خود را احترام به همه مخاطبان خود اعم از ( مشتری - همکار ) میداند و سعی میکند در ارائه خدمات موانع و مشکلات را صادقانه با شرکت های همکار و مشتریان ارجمند در میان گذاشته و با همفکری آنان تصمیم مناسب را اتخاذ نماید . پرسنل این مجموعه خود را ملزم به پاسخگوئی در برابر هر گونه موارد مطرح شده از سوی بزرگواران میدانند و سعی میکنند نسبت به رفع مشکل و یا اجرای درخواست شما در صورت مقدور بودن اقدام کنند . خدمت صادقانه و عشق به کشور همراه با مشتری سالاری از محوری‌ترین اصول این شرکت می‌باشد .

خبرنامه ها

تندیس رایان خبرنامه ای ثبت نکرده است.

محصولات تندیس رایان