پاسارگادتوزین آریا

مسئول : آقای افشین صافدل

وبسایت : www.pasargadtowzin.ir

تلفن تماس : 013-44444740

موقعیت فروشگاه: استان: گیلان - شهر: بندرانزلی

آدرس پستی : بندرانزلی خیابان طالقانی مجتمع تجاری الزهرا پلاک ۱۷۰

حضور در بازار :63 مــاه

ارسال پیام به تامین کننده


گزارش تخلف / ایراد


درباره پاسارگادتوزین آریا

درباره شرکت پاسارگاد توزین

شرکت پاسارگاد توزین با سالها تجربه درعرضه انواع سیستمهای توزین دیجیتال همراه با برنامه های نرم افزاری پیشرفته واجرای پروژهای اتوماسیون توزین در زمینه های صنعت ومشاوره ،تجهیز و ارائه انواع نرم افزار وسخت افزارهای فروشگاهی و…می باشد.

لذا با استفاده کادری مجرب از بهترین کارشناسان صنعت توزین وبنا به نیازهای موجود، محصولات متنوعی را به صنعت وبازارکشوربا ارائه خدمات پس از فروش درتمامی نقاط ایران عرضه نمودهاست.
اهداف و خط مشی شرکت پاسارگاد توزین

تفکرات بلند و خلاقیت منحصر بفرد مجموعه مدیریتی گروه، اهداف آرمانی را برای خود ترسیم و همواره در جهت عملیاتی نمودن آنها اهتمام ورزیده است. این اهداف ناشی از اعتقادات مذهبی و تعلقات ملی می‌باشد.طراحی و تولید ابزار دقیق در با استفاده از فنآوری روز و توسعه اشتغال سه هدف عمده و استراتژیک این گروه می‌باشد.
اهداف آینده:

محدودیت منابع کافی، مواه اولیه روز به روز در سطح دنیا با ارزش‌تر می‌گردد، بنابراین انجام عملیات توزین در فرآیند تولید امری اجتناب ناپذیر است. لذا بحث سنجش در تمامی ابعاد یکی از امور فوق‌العاده با ارزش در دهه آتی است. ما با بهره‌گیری از پتانسیل نیروی انسانی موجود بعنوان سرمایه اصلی، بهره‌مندی از بهنگام‌ترین فن‌آوری‌های روز و استفاده از تجهیزات و امکانات سخت افزاری پیشرفته برآنیم که با پوشش بازار داخلی به بازار جهانی بیاندیشیم، چون معتقدیم فردا از آن کسانی است که در سطح ملی فعالیت می کنند و به بازار جهانی می اندیشند.
تاریخچه پاسارگاد توزین

رشد روز افزون علم و فن‌آوری در ریع پایانی قرن بیستم و ورود علوم الکترونیک در کلیه حوزه‌های علمی به ویژه حوزه تجهیزات اندازه‌گیری باعث شد که شرکت توزین الکتریک در نیمه دوم سال ۱۳۷۲ با موضوع فعالیت طراحی و تولید سیستم‌های سنجش وزن تاسیس گردد. تاسیس واحد تحقیق و توسعه R&D از بدو فعالیت بیانگر اهداف بلند و استراتژیک موسس گروه می‌باشد. بکارگیری نیرو‌های نخبه و کار‌آمد و فارغ التحصیلان ممتاز مراکز علمی داخل و خارج کشور از دیگر اهداف موسس مجموعه بوده و بدین لحاظ با ورود پی‌در‌پی محصولات متنوع و استمرار بهینه سازی تجهیزات الکترونیکی در مدت بسیار کوتاهی سهم عمده‌ای از بازار را به این گروه اختصاص و توزین الکتریک را سرآمد رقبای دیرینه خود گردانید است.

خبرنامه ها

پاسارگادتوزین آریا خبرنامه ای ثبت نکرده است.

محصولات پاسارگادتوزین آریا