کانگورو

مسئول : آقای کارگر

وبسایت : www.yeskangaroo.com

تلفن تماس : 021-88064800

موقعیت فروشگاه: استان: تهران - شهر: تهران

آدرس پستی : خیابان شیراز جنوبی- جنوب اتوبان همت- کوچه یاس- پلاک 14- واحد 3

حضور در بازار :63 مــاه

ارسال پیام به تامین کننده


گزارش تخلف / ایراد


درباره کانگورو

شرکت علمی سازان پاسارگاد با برند کانگورو (KANGAROO) در سال 1386 با هدف تولید و تأمین مواد اولیه شیمیایی و پلیمری مورد نیاز صنایع پایین دست داخلی، نفت، گاز و پتروشیمی تأسیس گردید. این شرکت در سال 2014 با اخذ نمایندگی رسمی از شرکت الساپا استرالیا Elsapa Australia PTY LTD فعالیت خود را به صورت تخصصی در حوزه واردات و تأمین مواد شیمیایی و پلیمری خاص Specialty Chemical & Polymers متمرکز نموده و همزمان با راه اندازی سیستم فروش آنلاین مواد شیمیایی پلیمری برای اولین بار در کشور توانسته است گام مهمی در ارتقای مدیریت زنجیره تأمین مواد اولیه، توزیع و تغذیه خطوط تولید بردارد.


همکاری با کمپانی های معتبر اروپایی و آسیایی، انجام پروژه های بین المللی و داخلی توسط کادری متبحر و کارآزموده در حوزه مهندسی و بازرگانی، بکارگیری روش های به روز و استاندارد در جهت توزیع و تحویل محصولات در سراسر کشور، تأمین کالا با شعار بهترین قیمت و کیفیت، خدمات این شرکت را نسبت به سایر تأمین کنندگان متمایز ساخته است.

در همین راستا کانگورو تمامی تلاش خود را بکار بسته است تا با ایجاد بستری مطمئن و سالم بتواند با کیفیت ترین خدمات خود را در موارد ذیل ارائه دهد:

1- عقد قراردادهای تأمین مواد اولیه با تمامی صنایع مرتبط
2- عقد قرارداد با مجتمع های پتروشیمی و پالایشگاهی کشور جهت تأمین نیاز دوره ای ایشان
3- ثبت سیستمی (مکانیزه) سفارشات دوره ای مشتریان داخلی و ارسال سفارش بصورت دوره ای از طریق وبسایت آنلاین
4- ارائه مشاوره فنی در صنعت

خبرنامه ها

کانگورو خبرنامه ای ثبت نکرده است.

محصولات کانگورو