کیمیانت قاصدک

مسئول : آقای مسعودیاری

تلفن تماس : 02155177468

موقعیت فروشگاه: استان: تهران - شهر: تهران

آدرس پستی : شهرک صنعتی جنوب غرب استان تهران ، خیابان فارسیان ، پلاک 64

حضور در بازار :63 مــاه

ارسال پیام به تامین کننده


گزارش تخلف / ایراد


درباره کیمیانت قاصدک

تاریخچه
موسسه کیمیانت قاصدک(شماره ثبت32226)
با مجوز رسـمی از وزارت فـرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت صنعت ، معـدن و تجارت و بیش از یک دهه تجربه درحوزه های فناوری اطلاعات،چاپ ،تبلیغات و رسانه ؛ منشور حرفه ای و اخلاقی خود را مبنی بر ارائه بهترین خدمات مطابق با نیازهای مشتریان بنا نهاده و سعی بر آن داشته که با آشنایی هرچه بهتر اصناف تولیدی ،صنعتی ،تجاری و خدماتی با بازارمجازی و ارائه محصولات و خدمات بصورت اینترنتی و حذف واسطه بین تولید کنندگان و مصرف کنندگان نهایی و همچنین با هدف اشتغال سریع و تأمین نیروی کار ،گامی موثر و برتر در حوزه فناوری اطلاعات برداشته ودر این بین با جذب و به کار گیری نیروی انسانی کارآمد ،مجرب و تحصیل کرده سعی در تحقـق ایـن مهـم دارد.
ایـزد منان را شاکریم که در این مسیرهمچون گذشته همیار و همراه ما بوده است و امـروز با افتخار آمادگی خود را جهت عقد قرارداد و ارائه خدمات انفورماتیکی وگرافیکی اعلام می داریم.

چشم انداز
موسسه کیمیانت قاصدک با در اختیار داشتن بانک اطلاعاتی کلیه اصناف در سطح کشور و نیز بازاریابی چهره به چهره به منظور جمع آوری بانک اطلاعات جامع و به روز،ازکلیه مشاغل وهمچنین آشنـایی هرچه بیشـتر تولیـدکـنندگان با بازار کسب وکارمجازی و ارتباط مستقیم تولیدکنندگان و مصرف کنندگان نهایی وحذف واسطه ونیزفروش بیشتر تولیدکنندگان ، فعالیت خود را با طراحـی دو پرتال شهر صنعتی و عروسی آغاز نموده است.
پرتال عروسی قاصدک باعنایت و توجه پروردگار متعال با ارائه خدماتی از قبیل مشاوره ،آموزش،تسهیلات ،فروشگاه و غیره گامی موثر درراستای تحقق و ترویج فرهنگ ازدواجهای آگاهانه،بهنگام،آسان وپایدار برداشته است.
از این روآمادگی خودرا به منظور دراختیار گذاشتن صفحه اختصاصی پرتال به همه فعالین در حوزه ازدواج (مزونها ،سالنهای آرایش مردانه وزنانه ،تالارهای پذیرایی، قنادی ها، گروه های هنری، باغ ها ، آتلیه ها و….) جهت ارائه و معرفی هرچه بیشتر و بهتر خدمات و محصولات خود به زوجهای جوان اعلام میدارد.
جهت ثبـت نـام و عضـویت درپـرتال عروسـی عدد1 و شـهر صنعتـی عدد2 را به سـامانـه پیـام کوتـاه قاصـدک ارسال نموده و منتظر تماس کارشناسان فروش ما باشید


“هدف ما غلبه بر رقبا نیست بلکه خدمت دهی به مشتریان است. ما با نیازهای مشتریان شروع می کنیم”
نکته قابل توجه این است که موسسه کیمیانت قاصدک ، برساخت کالایی که براساس نیاز مشتریان شکل گرفته باشد تاکید فراوان دارد،
رهبران کسب و کار هرگز نباید از این واقعیت کلی که درواقع مشتریان هستند که دستمزد پرسنل و هزینه های شرکت را پرداخت می کنند، منحرف شوند (هنری فورد).
به همین دلیل در ارزیابی های بعدی در مورد کیفیت محصول/خدمات خود از فکر کردن و نظر دادن برای بالابردن کیفیت محصول یا خدمت دست نگه داشته و شروع به فکر کردن در باره چگونگی موفقیت مشتری کنید.
و در نهایت :
می خواهیم محصولی را تولید کنیم که سود آن در نتیجه استفاده مشتریان از آن باشد، نه از راه فروش آن محصول!
باتشکر
مدیرعامل موسسه کیمیانت قاصدک
مهندس مسعودیاری

خبرنامه ها

کیمیانت قاصدک خبرنامه ای ثبت نکرده است.

محصولات کیمیانت قاصدک