شرکت آوانا روشه

مسئول : آقای آوانا روشه

تلفن تماس : 02122669982-3

تلفن همراه : 02122258570

موقعیت فروشگاه: استان: تهران - شهر: تهران

آدرس پستی : تهران - خیابان شریعتی - بالاتر از میرداماد - جنب مترو شریعتی - پلاک ۱۲۳۲ - فروشگاه آوانا

حضور در بازار :69 مــاه

ارسال پیام به تامین کننده


گزارش تخلف / ایراد


درباره شرکت آوانا روشه

.
گروه ورزشی آوانا روشه نماینده انحصاری دو برند اروپاییBH (اسپانیا) و gym80 (آلمان) در ایران می‌‌باشد و محصولات خود را در دو بخش خانگی و باشگاهی عرضه می‌‌کند.

محصولات خانگی:


محصولات خانگی آوانا روشه شامل کلیه‌ محصولات خانگی کمپانی BH (اسپانیا) است. محصولات خانگی BH بخصوص در قاره اروپا دارای شهرتی بسیار می‌‌باشد و رنج وسیعی از وسایل و تجهیزات متنوع ورزشی خانگی را شامل می‌‌شود بطوریکه با استفاده از آنها می‌‌توانید یک باشگاه ورزشی مجهز خانگی برای خود تهیه کنید.

BH در سال ۲۰۱۲ میلادی با طراحی‌ دستگاههای i-Concept خود موجی جدید از مخاطبین را به سمت خود جذب نمود. دستگاههای i-Concept که شامل انواع تردمیل، دوچرخه و الیپتیکال می‌‌شود با همکاری شرکت Apple امکانات منحصر بفرد ورزشی را در اختیار کاربران قرار می‌‌دهد. شما می‌‌توانید با نصب iPhone ، iPad و iPod خود روی i-Concept خود دستگاه را کنترل کرده و از سیستمهای انگیزشی آن در حین تمرین بهره‌مند شوید. به عنوان مثال با استفاده از برنامه Run on Earth می‌‌توانید در هر جای دنیا که می‌‌خواهید تمرین کنید ! همچنین می‌‌توانید کلیه اطلاعات تمرینی خود را روی iPhone، iPad و یا iPod خود ذخیره کنید.

سیستم PCS یکی دیگر از وجوه تمایز تردمیلهای BH می‌‌باشد و به طور انحصاری در اختیار این کمپانی است. این سیستم یک ضربه گیر فوق پیشرفته است که ضربات وارده بر زانوها و کمر را خنثی می‌‌کند. این ویژگی بخصوص در سرعتهای بالای دویدن و برای افراد سنگین وزن حائز اهمیت بسیاری است.

تکنولوژی Green Power نیز تفاوت دیگری است که در دستگاههای هوازی خانگی BH به چشم می‌‌خورد. بوسیله این تکنولوژی مصرف برق دستگاههای BH ۲۵% کمتر از دیگر دستگاهها است.

BH همچنین با طراحی زیبا و تولید با کیفیت وسایل و تجهیزات قدرتی خانگی شامل انواع دستگاههای بدنسازی چندکاره و نیمکتهای گوناگون اکنون پاسخگوی کلیه نیازهای شما در منزل است.

محصولات باشگاهی:

محصولات باشگاهی آوانا روشه شامل محصولات باشگاهی BH و gym80 می‌‌باشد.

BH با بیش از یک قرن سابقه در طراحی‌ و تولید وسایل و تجهیزات ورزشی، در بیش از ۶۵ کشور جهان و به طور گسترده محصولات خود را عرضه کرده است. محصولات باشگاهی BH از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و شامل کلیه تجهیزات هوازی و قدرتی‌ است و کلیه نیازهای یک باشگاه بدنسازی را مرتفع خواهد کرد. بدنه مستحکم، پوشش رنگ ۳ لایه، صندلیهای هسته تزریقی، کابلهای فولادی و انتقال اطلاعات تمرینی به کاربر (به عنوان مثال درصد دامنه حرکتی‌) تنها نمونه هایی از وجوه تمایز محصولات باشگاهی BH با سایر محصولات می‌‌باشد.

gym80 با طراحی‌ محصولات متمایز و منحصر به فرد و دقت در کیفیت موفق به دریافت جوایز بین المللی بی‌ شماری شده است. این کمپانی از شهرت بسیاری در بین باشگاههای ورزشی و ورزشکاران حرفه‌ای برخوردار است. نرم افزار کامپیوتری gym80 بدون شک کاملترین، مجهزترین و پیشرفته‌ترین نرم افزار در میان سایر محصولات مشابه می‌‌باشد که دستگاههای gym80 را به دستگاههایی بی‌ رقیب در جهان تبدیل کرده است. سیستمها و تکنولوژیهای پیشرفته و انحصاری در دستگاههای gym80 منجر به تولید دستگاههایی شده است که نمونه مشابهی‌ در جهان نداشته و پاسخگوی کلیه نیازهای یک ورزشکار است. به عنوان مثال دستگاههای gym80 با کمک تکنولوژی منحصر به فرد خود انجام تمرینات ایزوکینتیک، ایزومتریک و ایزوتونیک (در هر دو فاز اکسنتریک و کانسنتریک) را میسر کرده است. لازم به ذکر است که هیچ دستگاهی در جهان قادر به چنین کاری نیست.


آوانا روشه به تفاوتها اعتقاد دارد.

دپارتمان تحقیقات و توسعه با هدف ارتقاء سطح علمی گروه ورزشی آوانا روشه تأسیس و پس از مدتی کوتاه به یکی از ارکان اصلی آن تبدیل شد. این دپارتمان به مطالعه و تحقیق در رابطه با موضوعهای گوناکون از جمله فیزیولوژی ورزش، علم تمرین، بیومکانیک، ارگونومی و سایر زمینه‌های مرتبط با ورزش و سلامتی ‌‌پرداخته و با طراحی و تدوین طرحهای خدماتی بر مبنای اصول علمی سعی دارد ورزش را بطور کیفی و کمی در جامعه متأثر سازد.

شایان ذکر است دپارتمان تحقیقات و توسعه گروه ورزشی آوانا روشه با وزارت ورزش و جوانان جمهوری اسلامی ایران (عالیترین مرجع سیاست گذاری کشور در زمینه ورزش) و آکادمی ملّی المپیک (عالیترین مرجع علمی کشور در زمینه ورزش) همکاری مستقیم داشته و از این طریق توانسته است فعالیتهای خود را در بالاترین سطوح علمی در کشور مطرح سازد.

به عنوان نمونه، دپارتمان تحقیقات و توسعه در راستای یکی از پروژه ‌های تحقیقاتی خود و با استناد به تحقیقات بین المللی اقدام به بررسی و آنالیز کیفی دستگاههای بدنسازی حرفه‌ای نمود و نتایج آن را در قالب گزارشی در اختیار آکادمی ملّی المپیک قرار داد که تقدیر آن مجموعه را در پی داشت.


خدمات پس از فروش

دپارتمان خدمات پس از فروش آوانا روشه در هر کجا که هستید با شماست.

آوانا روشه ارائه خدمات پس از فروش سریع و با کیفیت را یکی از برجسته ترین سیاستهای خود در کار می‌‌داند. با توجه به این سیاست، دپارتمان خدمات پس از فروش یکی از مهمترین بخشهای سازمانی آوانا روشه می‌‌باشد و کارشناسان فنی آن پس از گذراندن دوره های تخصصی آماده پاسخگویی و رفع هرگونه نقص فنی دستگاه شما هستند.

رسیدگی در کوتاهترین زمان در محل، سیستم نظارت ادواری، کیفیت بالای خدمات و رفتار حرفه‌ای تنها مثالهایی از مواردی است که آوانا روشه به آنها پایبند بوده و کارشناسان خود را ملزم به تحقق آنها می‌‌کند.

تاریخچه بی اچ

در سال ۱۹۰۹ BH به عنوان یک تولید کننده کالاهای فلزی در شمال اسپانیا فعالیت خود را آغاز نمود. پس از یک دهه فعالیت و کسب تجارب کاربردی، در ابتدای سال ۱۹۱۹ BH تجارب خود را در تولید دوچرخه اعمال کرد و عرصه گسترده‌ای در رابطه با سلامتی و تناسب اندام برای خود ترسیم نمود. امروزه و با گذشت بیش از یک قرن فعالیت، BH خود را به یک برند شناخته شده بین المللی تبدیل کرده است و توجه به کیفیت و استفاده از پیشرفته ‌ترین تکنولوژی در طراحی‌ و تولید مهمترین رکن و سیاست در معرفی‌ دستگاههای این کمپانی نام گرفته است. محصولات BH در گوشه و کنار جهان به چشم می‌‌خورند و به طور گسترده توسط رنج وسیعی از افراد از ورزشکاران مبتدی تا حرفه‌ای استفاده می‌‌شود. در طول شش دهه گذشته BH حضوری بسیار پر رنگ و موثر در تولید دوچرخه، دستگاههای بدنسازی و استفاده از تکنولوژیهای پیشرفته در محصولات خود داشته است به طوری که به عنوان مثال قهرمانان بازیهای المپیک BH را به عنوان راهی‌ برای آماده سازی خود جهت شرکت در مسابقات انتخاب می‌‌کنند.

AboutAvana.jpg
در دهه ۶۰ میلادی و به منظور پاسخگویی به نیاز رو به رشد جهان به دستگاههای با کیفیت بدنسازی (اعم از قدرتی‌ و هوازی)، BH شروع به طراحی‌ و تولید دستگاههای بدنسازی نمود که امروزه در ۶۵ کشور و ۵ قاره جهان به صورت گسترده مورد استفاده قرار می‌‌گیرد. همانطور که قبلاً نیز اشاره شد، BH قشر خاصی‌ را مورد توجه قرار نداده است. طراحی‌ منحصر به فرد و تنوع محصولات BH آنها را قابل استفاده رنج وسیعی از افراد نموده است. کسب گواهینامه ISO 9001، ضمانتنامه‌های کیفیت و تیم تخصصی تحقیقات و توسعهBH را به یک تولید کننده شناخته شده و پیشرو تبدیل کرده است.


در سال 1909: تاسیس شد.
در سال 1919: شروع به طراحی و تولید دوچرخه نمود و بعنوان بزرگترین تولید کننده دوچرخه در اسپانیا نام گرفت.
در سال 1969: گروه ورزشی BH شروع به استفاده از تکنولوژی پیشرفته روز دنیا در محصولات خود نمود وبا ارائه محصولات با کیفیت منجر به ارتقاء سطح تندرستی افراد در جامعه گردید.
در سال 1975: BH به طور رسمی اولین ماشین تمرینی خود را تولید و به بازار ارائه کرد.
در سال 1985: شرکت Exercycle S.A. توسط BHتاسیس شد که بطور خاص بر روی صادرات محصولات BH تمرکز کند.
در سال 1987: BHبعنوان اولین تولید کننده مانیتورهای الکترونیک در اروپا معرفی شد.
در سال 1988: BH بعنوان اولین تولید کننده ماشینهای قایقی با سیستم تنظیم هیدرولیک در جهان شناخته شد.
در سال 1990: BHاولین نسل مانیتورهایی که اطلاعات تمرینی (مسافت، کالری مصرف شده، زمان و سرعت) را به کاربر می دهند در جهان تولید نمود.
در سال 1992: BHبعنوان اولین تولید کننده در جهان از سیستم ترمز الکترومغناطیسی در دوچرخه های خانگی استفاده نمود.
در سال 1995 : BHاز ورقهای آلومینیومی در محصولات خانگی خود جهت ایمنی بالاتر و وزن کمتر استفاده نمود.
در سال 2006: خط تولیدBH در تایوان راه اندازی شد.
در سال 2007: BHبعنوان یکی از برترین تولید کننده های تجهیزات ورزشی فعالیت خود را در قاره آمریکای شمالی بسیار گسترش داد.
در سال 2009:BH یک قرن فعالیت کاری خود را جشن گرفت.

خبرنامه ها

شرکت آوانا روشه خبرنامه ای ثبت نکرده است.

محصولات شرکت آوانا روشه